Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Maszyny i urządzenia, oprawki maszynowe, tulejki

          603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

            W naszym sklepie internetowym Technik CNC znajdziecie państwo rówież różnego rodzaju urządzenia Fanar takie jak: Ostrzarki do wierteł (PMW-1300, PMW-2000, PMW-3000), systemy smarowania, oraz oprawki maszynowe do gwintowania i mocowania w tulejkach ER.

            Trzy rodzaje ostrzałek do wierteł Fanar w zależności od zakresu średnic wierteł do ostrzenia: PMW1300 do wierteł od 2-13mm; PMW2000 do wierteł od 3-20mm, oraz PMW3000 do ostrzenia wierteł od 12-26mm.

            Systemy smarowania do ciągłego lub przerywanego podawania płynu smarującego w operacjach: gwintowania, wiercenia, frezowania, cięcia, wykrawania, rozwiercania, pogłębiania i innych.

            Szeroki wybór oprawek maszynowych Fanar do maszyn CNC. Oprawki do gwintowania z kompensacją osiową, oprawki maszynowe z ruchem nawrotnym, oprawki ER, tulejki zaciskowe ER, ERC, ERG, zabieraki, trzpienie mocujące, grzybki ściągające i wiele innnych.

            Zapraszamy do składania zamówień, oraz zapytań ofertowych przez nasz sklep internetowy Technik CNC lub drogą email: narzedzia@technikcnc.pl tel: 603 895 645

Maszyny i urządzenia, oprawki maszynowe, tulejki 

Podkategorie

 • Ostrzarki do wierteł...

                603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

               Sklep internetowy Technik CNC oferuje wysokiej jakości ostrzarki do wierteł. Posiadamy w sprzedaży 3 modele: PMW-1300 do ostrzenia wierteł od 2mm do 13mm; PMW-2000 do ostrzenia wierteł od 3mm do 20mm, oraz PMW-3000 do ostrzenia wierteł od 12mm do 26mm. Ostrzałki do wierteł Fanar doskonale sprawdzą się w rękach profesjonalistów i amatorów.

               W zestawie do każdej ostrzarki do wierteł dostarczamy komplet tulejek ER, tarczę CBN200 do ostrzenia wierteł HSS, HSSCo, HSS-E, oraz instrukcję w języku polskim. Na ostrzarki udzielamy gwarancji producenta. W razie jakichkolwiek pytań, lub składania zamówień zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym.

  E-mail: narzedzia@technikcnc.pl tel. 603 895 645

 • Systemy smarowania do...

                  603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

                 Systemy smarowania do ciągłego lub przerywanego podawania płynu smarującego w operacjach: gwintowania, wiercenia, frezowania, cięcia, wykrawania, rozwiercania, pogłębiania i innych.Zapraszamy do składania zamówień, oraz zapytań ofertowych przez nasz sklep internetowy Technik CNC lub drogą email: narzedzia@technikcnc.pl tel: 603 895 645

 • Oprawki maszynowe
   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

            Profesjonalne oprawki maszynowe z polskiej dystrybucji Fanar. W tej kategorii znajdziemy oprawki do gwintowania bez kompensacji osiowej, oprawki maszynowe SOFT SYNCHRO, oprawki maszynowe z ruchem nawrotnym, oprawki ER, zabieraki ze sprzęgłem przeciążeniowym do gwintowników, adaptery, redukcje, tulejki zaciskowe ER; ERC; ERG; OGS; OGN, trzpienie mocujące, czopy do mocowania oprawek, oprawki maszynowe do narzynek. Oprawki z naszej oferty znajdą szerokie zastosowanie zarówno w maszynach tradycyjnych jaki i urządzeniach CNC sterowanych numerycznie. W celu doboru odpowiednich oprawek i akcesorii zapraszamy do kontaktu z działem techniczno-handlowym, nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji.