Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Łożyska liniowe, wałki, wsporniki

Sprzedajemy podstawowe komponenty przeznaczone do urządzeń techniki liniowej. Mamy szeroki wybór łożysk, wałków prowadzących oraz solidnych wsporników, które pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów i spełniają wysokie standardy jakości. Oferujemy je w konkurencyjnych cenach i zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne podczas wyboru. Proponujemy m.in. łożyska liniowe:

  • zamknięte,
  • otwarte,
  • z kołnierzem okrągłym lub kwadratowym,
  • w obudowie (również o konstrukcji otwartej).

Pośród prowadnic, po których porusza się łożysko liniowe, mamy zarówno elementy w formie klasycznych prętów, jak i na podporze. Wsporniki natomiast dostępne są w wersjach SK oraz SHF – sprzedajemy je w wielu różnych rozmiarach i gwarantujemy wysoką precyzję ich wykonania.

Nowoczesne łożyska liniowe

Podstawowym elementem wszystkich maszyn oraz urządzeń, które do swojego działania wymagają przesuwania ładunku, jest łożysko liniowe. Ma ono duże znaczenie np. w przypadku narzędzi przeznaczonych do obróbki różnych materiałów, gdzie płynność posuwu gwarantuje poprawę precyzji pracy oraz zwiększenie jej wydajności. Jednocześnie elementy te są odporne na duże obciążenia i mogą być stosowane w trudnych warunkach.

Dostępne w naszej ofercie łożyska liniowe mają oczywiście dużo szersze zastosowanie, ale wszystkie te produkty są najwyższej jakości. Jako specjaliści z branży pomożemy w ich dopasowaniu do konkretnych potrzeb.

Szeroki wybór wałków prowadzących do łożysk liniowych

W naszej ofercie dostępne są również wysokiej klasy wałki prowadzące, po których przesuwają się łożyska liniowe. Mamy wiele rodzajów takich prowadnic, w tym między innymi:

  • chromowane,
  • nierdzewne,
  • drążone,
  • klasyczne.

To elementy precyzyjnie wykonane i hartowane indukcyjnie, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i mają bardzo szerokie zastosowanie.

Aluminiowe i anodowane wsporniki końcowe

Ostatnim istotnym elementem montażowym dla całego systemu liniowego są wsporniki końcowe. Dostępne u nas w różnych wersjach i rozmiarach, wykonane z aluminium i anodowane, można łatwo dopasować do konkretnych potrzeb. Pozwalają one na stabilne zamocowanie wałka, po którym porusza się łożysko liniowe. To z kolei daje pewność sprawnego, wydajnego i bardzo precyzyjnego działania całego mechanizmu.

Zachęcamy do kontaktu, podczas którego nasi specjaliści pomogą w prawidłowym doborze części. Na wszystkie zamówione u nas łożyska liniowe, prowadnice oraz wsporniki udzielamy pełnej gwarancji producenta.

Zobacz również produkty z kategorii Gwintowanie

Łożyska liniowe, wałki, wsporniki  - podkategorie: