Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

„Jesteśmy liderem w swojej branży, firmą o ugruntowanej pozycji na rynku…”.

Z pewnością dziesiątki razy czytałeś podobne opisy.  Nasza koncepcja jest inna. Nie znajdziesz tu obszernego rysu historycznego firmy oraz ogranych, pustych sloganów, które mają nikłą wartość informacyjną dla potencjalnego kontrahenta. Ważniejsze jest to, co możemy zaoferować oraz to, jak Ty możesz na tym skorzystać.

Tworzymy młody i zaangażowany zespół, ukierunkowany na rozwój naszej firmy.  Jesteśmy elastyczni, działamy poza schematem, dostosowujemy swoją ofertę do Twoich potrzeb. Dbałość o wysoki standard usług,  satysfakcja i zaufanie klienta, to nasz priorytet. Wychodzimy z założenia, że zadowolony kontrahent  to najlepsza wizytówka.

Oferujemy wysokiej jakości narzędzia oraz części do maszyn i urządzeń przemysłowych od sprawdzonych, wiodących producentów. Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną realizację zamówień oraz fachowe usługi doradcze – kompleksowa i indywidualna obsługa to oszczędność czasu i efektywna współpraca.  Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klienta – sprowadzamy trudno dostępne części, realizujemy pilne zamówienia w trybie ekspresowym. Przekonaj się, że współpraca z nami, to realne korzyści dla Twojej firmy.