Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Prezentowane akcesoria mechaniczne odgrywają kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mechanizmów opartych na kolach napędowych montowanych na wałach. To niewielkie, lecz istotne elementy, które umożliwiają skuteczny ruch poszczególnych podzespołów roboczych. Tuleje mocujące, zwane także stożkowymi, są wykonane z wysokogatunkowego żeliwa, zapewniając trwałe i solidne połączenie komponentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Tuleje mocujące Taper Lock – właściwości i zalety

Dzięki swoim cechom i atutom oferowane artykuły są wykorzystywane w różnych sektorach i branżach gospodarki narodowej. Zastosowanie tulei mocujących jest wszechstronne, poczynając od produkcji maszyn po kompleksowe systemy transportowe.

Stożkowe akcesoria stanowią niezastąpiony sposób mocowania kół napędowych na osiach silników, umożliwiając równocześnie precyzyjne wycentrowanie na wale od średnicy od 12 do 125 mm. Najważniejsze zalety mocujących tulei Taper Lock to:

  • solidna konstrukcja,
  • wysokiej jakości materiały,
  • łatwość montażu i demontażu kół pasowych na wale,
  • prosta konserwacja,
  • odporność na obciążenia dynamiczne, wysokie temperatury i zmienne warunki pracy,

Produkty Taper Lock zapobiegają samoistnemu poluzowaniu się połączenia w wyniku drgań czy obciążeń, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i niezakłóconą pracę urządzeń. Dzięki tym właściwościom i zaletom akcesoria pozwalają znacząco skrócić czas przestojów maszyn podczas prac konserwacyjnych lub wymiany elementów roboczych.

Tuleje mocujące – szeroki wybór modeli w atrakcyjnych cenach

Do wyboru jest wiele rodzajów części. W sklepie Technik CNC znajdują się modele w rozmiarach od 1008 do 5050. Oferowane tuleje mocujące spełniają odpowiednie normy jakościowe. Artykuły zapewniają łatwy montaż i demontaż kół pasowych, klinowych, łańcuchowych na wałach o standardowych metrycznych i calowych średnicach. 

Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach – dlatego zapraszamy do składania wygodnych zamówień online.

Zobacz również produkty z kategorii Listwy zębate, koła modułowe

Tuleje mocujące  - podkategorie: