Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Dwurzędowe kołka łańcuchowe

Oferujemy wyłącznie produkty najlepszej jakości, pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów, w tym koła zębate łańcuchowe. Są one elementem umożliwiającym prawidłową pracę napędu. Zależy nam na Państwa satysfakcji - z tego powodu mamy części solidne i trwałe, ale jednocześnie przystępne cenowo. Każde koło łańcuchowe wykonane zostało z materiałów odpornych na pracę w nawet bardzo trudnych warunkach. Zapraszamy do składania zamówień!

Co warto wiedzieć o dwurzędowych kołach łańcuchowych?

W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości elementów do maszyn. Dostępne w poniższej ofercie dwurzędowe koła łańcuchowe, mogą występować z piastą lub bez.

Pozbawione tego elementu posiadają otwór przeznaczony do bezpośredniego montażu na wałku. Oferujemy je w dwóch opcjach: z otworem pilotażowym, a także z mocowaniem pod tulejkę TamperLock.

Koła zębate łańcuchowe z piastą mogą obracać się przy nieruchomym wałku. Występują z otworem pilotażowym, z rowkiem wpustowym i pod tuleję TL. Części te zostały wykonane w tolerancji H7.

W przypadku problemów z wyborem konkretnego produktu gorąco zachęcamy do kontaktu. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku, oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne i pomoc przy zakupie.

Koła łańcuchowe w ofercie technik CNC

Dbamy o to, aby w naszym asortymencie zawsze były dostępne wszystkie podzespoły niezbędne do prawidłowej pracy maszyn CNC. Dwurzędowe koła łańcuchowe używane są nie tylko w urządzeniach przemysłowych, ale także wielu maszynach rolniczych oraz przenośnikach, oraz różnego rodzaju napędach. Wykonane zostały z najlepszych materiałów: stali C45 i żeliwa. 

Sprzedajemy różne typu tych części, w tym między innymi:

  • 05B-2,
  • 06B-2,
  • 08B-2,
  • 10B-2,
  • 12B-2,
  • 16B-2.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu - jesteśmy dostępny pod adrese e-mail: [email protected]. Można również skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 603 896 641.

Zobacz również produkty z kategorii koła łańcuchowe 3-rzędowe

Koła łańcuchowe 2-rzędowe 1 produkt - produkty: - podkategorie:

Wyświetlono 1 element
Wyświetlono 1 element