Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Frezowanie

              603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

             W tej kategorii znajdziecie Państwo frezy, głowice frezerskie, płytki, oraz pilniki obrotowe czołowych Polskich producentów takich jak: FENES, FANAR, PAFANA. Frezy mają zastosowanie głównie w centrach obróbczych CNC, ale i w konwencjonalnych maszynach. Przeznaczone głównie do obróbki metali takich jak: stal węglowa, stal stopowa, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, tytan, stal hartowana do 60-70 HRC, żeliwo, aluminium, tworzywa. Do obróbki tworzyw i aluminium najlepiej sprawdzają się frezy jedno piórowe lub dwu ostrzowe. Do wyboru szeroka gama frezów wykonanych ze stali szybkotnącej HSS, kobaltowej HSS-E, oraz węglików spiekanych VHM. W zależności od zastosowania posiadamy różne typy frezów: frezy trzpieniowe tzw. frezy palcowe, frezy nasadzane, frezy modułowe do kół zębatych i kół łańcuchowych, frezy z czułem kulistym. Możemy również dostarczyć Państwu frezy nietypowe, wykonane na specjalne zamówienie z nietypową średnicą, długością roboczą/całkowitą, bądź nietypową geometrią ostrzy jak np. frezy do styropianu czy pianki. W związku z licznymi zapytaniami, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty usługę ostrzenia frezów.

              W razie jakichkolwiek pytań o dobór odpowiednich narzędzi, zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy techniczno-handlowi służą pomocą tel. 603 985 645 email: narzedzia@technikcnc.pl

Frezowanie 

Podkategorie

 • Frezy Fenes HSS, VHM

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

               Bogaty wybór frezów ze stali szybkotnącej kobaltowej ( HSS, HSS-E ), oraz węglika spiekanego ( VHM ) wyprodukowanych w Polsce, przez firmę Fenes. Znajdziemy tu narzędzia skrawające takie jak: frezy walcowo-czołowe do rowków na wpusty, frezy nasadzane, frezy modułowe do kół zębatych, frezy krążkowe do kół łańcuchowych, frezy trzpieniowe do zgrzewów, frezy walcowe z czołem kulistym, frezy stożkowe do matryc, frezy 1 i 3 ostrzowe do aluminium i tworzyw sztucznych, frezy uniwersalne i wiele innych. Doskonale sprawdzą się w profesjonalnych obrabiarkach CNC, ale także w konwencjonalnych i amatorskich maszynach. Frezy z naszego sklepu internetowego Technik CNC można zastosować do szerokiej grupy materiałowej, zaczynając od stali zwykłej, hartowanej lub nierdzewnej poprzez żeliwo, tytan, miedź, mosiądz, aż po aluminium i tworzywa sztuczne.

               W celu doboru odpowiednich frezów, składania zapytań ofertowych lub zamówień zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email. Nasi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

 • Frezy Fanar HSS, VHM

     603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

                  Przedstawiamy Państwu ofertę frezów trzpieniowych polskiego producenta Fanar. Jest to połączenie wysokiej jakości z rozsądną ceną. Narzędzia produkowane są z najlepszych gatunków węglików spiekanych, oraz zastosowaniu starannie dobranej powłoki PVD odpowiedniej do przeznaczenia narzędzia. Doświadczeni specjaliści grupy Fanar stworzyli nowoczesne frezy trzpieniowe spełniające wymogi obróbki szybkościowej HSC i obróbki wysokowydajnej HPC. Do wyboru posiadamy 7 grup frezów SUPERFAN (do stali ulepszanych) , STL (do większości gat. stali), INOX (do stali nierdzewnej), AL ( do aluminium), ZGR (do obróbki zgrubnej), OPTI VHM i OPTI HSS (seria uniwersalna). Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie pomogą w doborze odpowiednich narzędzi. Zapewniamy również naszym klientom możliwość regeneracji narzędzi VHM (ostrzenie, naniesienie powłoki PVD), oraz produkcję narzędzi specjalnych.

  Zapraszamy do kontaktu email: narzedzia@technikcnc.pl tel: 603 895 645

 • Frezy Pafana VHM

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

               Bogaty wybór frezów monolitycznych z węglików spiekanych od polskiego producenta PAFANA. Znajdą Państwo tutaj frezy VHM 2-ostrzowe, 3-ostrzowe i 4-ostrzowe do obróbki szerokiej gamy materiałów takich jak stal węglowa, stal szybkotnąca, stopy, aluminium, stal nierdzewna, miedź, tytan, inconel, plastik, tworzywa oraz komponenty. Frezy węglikowe Pafana są dodatkowo powlekane specjalną powłoką ALTIN która znacznie wydłuża żywotność frezów, dzięki temu zwiększymy wydajność obróbki. Węglik z jakiego wykonane są frezy Pafana zapewnia obróbkę materiałów bardzo twardnych nawet do 55 HRC. Frezy polskiego producenta spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. W celu doboru odpowiednich frezów zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym.

 • Głowice do frezowania...

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

               Z uwagi na kompleksową obsługę naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży w naszym sklepie internetowym głowice do frezowania Fenes. Znajdziemy tu trzy typy głowic o różnych rozmiarach w zależności od rodzaju płytek (trójkątne, prostokątne i kwadratowe). Głowice frezerskie doskonale sprawdzą się przy obróbce średnio dokładnej, zgrubnej jak i wykańczającej, oczywiście przy zastosowaniu odpowiednich płytek, których również nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

               W celu doboru odpowiednich głowic do frezowania, oraz płytek zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

 • Płytki do frezowania

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

                 Dysponujemy pełną ofertą wysokiej jakości płytek wieloostrzowych frezerskich polskich producentów Pafana, Fanar i Fenes. Płytki przeznaczone do frezowania szerokiej gamy różnorodnych materiałów, zaczynając od zwykłej stali przez stale nierdzewne, kwasoodporne, po żeliwo, tytan, oraz stal hartowaną. Płytki frezerskie wykonane z wysokogatunkowych węglików spiekanych VHM charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie i bardzo wysokie temperatury. Niektóre płytki z oferty naszego sklepu internetowego są pokrywane, posiadają dodatkową powłokę PVD dzięki której skutecznie zwiększymy wydajność obróbki.Sprawdź szeroki wybór płytek do frezowania polskich producentów: APKT SEKR SPKN TPKN APET SEHT RPMX HPKT HPCT XOLT XPLT LFMX PTN

                 Jeżeli potrzebują państwo pomocy w doborze odpowiednich płytek, zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

 • Pilniki obrotowe VHM

    603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

                       Z uwagi na kompleksową obsługę naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży pilniki obrotowe z wysokiej jakości spieku węglika VHM. Frezy pilnikowe wykonane są w uzębieniu na przemian skośnym - podwójne ostrze, ogólnego przeznaczenia. Bardzo szerokie zastosowanie, skutecznie usuwają naddatek. Tworzą mały wiór, bardzo dobra jakość powierzchni, doskonała kontrola operatora. Przeznaczone do obróbki np. spawów,  szerokiej gamy metali, oraz włókna szklanego. Spokojnie znajdą zastosowanie w profesjonalnych warsztatach obróbczych, jak również przy amatorskich pracach. Idealnie sprawdzą się w obróbce materiałów takich jak: stal zwykła, nierdzewna, kwasoodporna, hartowana, żeliwo, tytan, miedź, aluminium, tworzywa sztuczne, kompozyty i wiele innych. Według potrzeb macie Państwo do wyboru wiele rozmiarów i kształtów. Między innymi są to pilniki obrotowe walcowe, łukowe, stożkowe, płomykowe, owalne i kuliste.

                       Gorąco zachęcamy do składania zapytań ofertowych, oraz zakupów w naszym sklepie internetowym Technik CNC. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy 100% satysfakcji z jakości oferowanych produktów.