Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Frezy i głowice frezerskie

W tej kategorii znajdziecie Państwo frezy, głowice frezerskie, płytki, oraz pilniki obrotowe czołowych Polskich producentów takich jak: FENES, FANAR, PAFANA. Frezy mają zastosowanie głównie w centrach obróbczych CNC, ale i w konwencjonalnych maszynach. Przeznaczone głównie do obróbki metali takich jak: stal węglowa, stal stopowa, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, tytan, stal hartowana do 60-70 HRC, żeliwo, aluminium, tworzywa. Do obróbki tworzyw i aluminium najlepiej sprawdzają się frezy jedno piórowe lub dwu ostrzowe. Do wyboru szeroka gama frezów wykonanych ze stali szybkotnącej HSS, kobaltowej HSS-E, oraz węglików spiekanych VHM.

Bogata oferta frezów

W zależności od zastosowania posiadamy różne typy frezów: frezy trzpieniowe tzw. frezy palcowe, frezy nasadzane, frezy modułowe do kół zębatych i kół łańcuchowych, frezy z czułem kulistym. Możemy również dostarczyć Państwu frezy nietypowe, wykonane na specjalne zamówienie z nietypową średnicą, długością roboczą/całkowitą, bądź nietypową geometrią ostrzy jak np. frezy do styropianu czy pianki. W związku z licznymi zapytaniami, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty usługę ostrzenia frezów.

W razie jakichkolwiek pytań o dobór odpowiednich narzędzi, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy techniczno-handlowi służą pomocą

tel. 603 985 645 email: [email protected]

  603 895 645    [email protected]

Zobacz również produkty z kategorii Wiercenie

Frezowanie  - podkategorie: