Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Śruby trapezowe, nakrętki trapezowe 

Podkategorie

 • Śruby trapezowe

            Śruby z gwintem trapezowym wykonywane są w tolerancji 7e (+/- 0,16mm na 300mm długości) według normy DIN 103. Gwint trapezowy jest wykonywany w procesie walcowania na zimno. Tak wykonanie śruby trapezowe przenoszą wyższe siły, mają większą twardość, zwiększoną odporność na ścieranie, niską chropowatość oraz niski współczynnik tarcie. Bardzo ważna zaletą stosowania śrub trapezowych jest samohamowność. Pozwala to na zastosowanie śrub z gwintem trapezowym np. w podnośnikach. Maksymalna prędkość obrotowa to 300 obr/min. Śruby trapezowe sprzedajemy w odcinkach handlowych co 500mm. 

                                                                           

           W przypadku dopasowania odpowiedniej średnicy śruby trapezowej np. do obciążenia, przygotowanie oferty, prosimy o kontakt z naszym doradcą  e-mail:   mechanika@technikcnc.pl     tel. 603 896 641

 • Śruby nierdzewne,...
            Śruby trapezowe posiadamy również w sprzedaży wykonanie ze stali nierdzewnej A2, produkowane w tolerancji 7e według normy DIN 103. Śruby z gwintem trapezowym nierdzewne charakteryzują się wysoką wytrzymałością, twardością, dokładnością wykonania oraz niską chropowatością powierzchni.   

                                                                   

  Dodatkowe informacje o produkcie dostępne u naszego doradcy, e-mail: mechanika@technikcnc.pl   tel.  603 896 641

 • Nakrętki cylindryczne...
           Nakrętki trapezowe, stalowe cylindryczne mogą być stosowane do różnych rodzai napędów. Wykonywane są w technologii walcowania, w tolerancji 7H według normy DIN 103. Gwint w procesie walcowania jest dokładnie wykonany, co przy zwiększonym obciążeniu nie dochodzi do uszkodzenia gwintu trapezowego śruby.  Nakrętki stalowe bardzo dobrze sprawdzają się w napędach osiągające małe prędkości obrotowe. Stalowe nakrętki trapezowe nie sprawdzają się w przypadku bardzo intensywnej, ciągłej pracy, mogą powodować wycieranie się gwintu śruby. W tym przypadku zalecane są nakrętki wykonanie z brązu.  

                                                                                      

  Dodatkowe pytania prosimy kierować pod adres e-mail: mechanika@technikcnc.pl   lub tel. 603 896 641

 • Nakrętki sześciokątne...
             Nakrętki trapezowe, stalowe sześciokątne wykonywane są w technologii walcowania, w tolerancji 7H według normy DIN 103. Gwint w procesie walcowania jest dokładnie wykonany, co przy zwiększonym obciążeniu nie dochodzi do uszkodzenia gwintu trapezowego śruby.  Nakrętki stalowe sześciokątne bardzo dobrze sprawdzają się w napędach osiągające małe prędkości obrotowe oraz w przypadku ręcznej zmiany pozycji. Stalowe nakrętki trapezowe nie sprawdzają się w przypadku bardzo intensywnej, ciągłej pracy, mogą powodować wycieranie się gwintu śruby. W tym przypadku zalecane są zastosowanie nakrętki wykonanie z brązu. 

                                                                                                    

  Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą techniczno-handlowym, udzielimy dodatkowych informacji technicznych i handlowych, przygotujemy oferty,  e-mail:   mechanika@technikcnc.pl   tel. 603 896 641

 • Nakrętki brąz...
               Nakrętki trapezowe z brązu (Rg7) cylindryczne wykonywane są w technologii walcowania, w tolerancji 7H według normy DIN 103. Gwint w procesie walcowania jest dokładnie wykonany, co przy zwiększonym obciążeniu nie dochodzi do uszkodzenia gwintu trapezowego śruby.  Nakrętki walcowe z brązu bardzo dobrze sprawdzają się przy ciągłej, intensywnej pracy. Zastosowanie nakrętki trapezowej z brązu wydłuża żywotność śruby, nie występuje nadmierne zacieranie się gwinty przy większych obciążeniach.      

                                              

  Dodatkowe informacje techniczne, handlowe, przygotowanie ofert, dostępne u naszego doradcy, prosimy o kontakt na adres e-mail: mechanika@technikcnc.pl   tel. 603 896 641

 • Nakrętki z kołnierzem...
             Nakrętki trapezowe z brązu (Rg7) z kołnierzem wykonywane są w technologii walcowania, w tolerancji 7H według normy DIN 103. Gwint w procesie walcowania jest dokładnie wykonany, co przy zwiększonym obciążeniu nie dochodzi do uszkodzenia gwintu trapezowego śruby.  Nakrętki trapezowe z kołnierzem bardzo dobrze sprawdzają się przy ciągłej, intensywnej pracy. Zastosowanie nakrętki trapezowej z brązu wydłuża żywotność śruby, nie występuje nadmierne zacieranie się gwinty przy większych obciążeniach. W kołnierzu nakrętki wykonane jest sześć otworów mocujących (na rys d1). Wykonanie nakrętki trapezowej z kołnierzem znacznie ułatwia montaż. 

                                                                               

  Zapraszany do kontaktu z naszym doradcą techniczno-handlowym,

  e-mail: mechanika@technikcnc.pl  tel. 603 896 641