Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Śruby i nakrętki trapezowe 

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć zarówno śruby z gwintem trapezowym, jak i nakrętki trapezowe. Używa się ich głównie do połączeń ruchowych. Umożliwiają one uzyskanie ruchu śrubowego jednego ogniwa przy drugim - nieruchomym, a także przetwarzają ruch obrotowy na postępowy. Posiadamy różne rodzaje tych elementów, w tym między innymi:

  • stalowe cylindryczne i sześciokątne,
  • cylindryczne wykonane z brązu,
  • z kołnierzem, również zrobione z brązu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji o danym produkcie nasi doradcy oferują fachową i rzetelną pomoc. Sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, w tym solidne nakrętki z gwintem trapezowym, a do tego gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Śruby trapezowe w ofercie Technik CNC!

Wysoka jakość wykonania oferowanych w sklepie produktów jest dla nas bardzo ważny. Śruby trapezowe stanowią podstawową część napędu rozmaitych maszyn i urządzeń. Te, które oferujemy, są niezwykle trwałe, ponieważ zostały zrobione ze świetnej jakości stali nierdzewnej A2. Wyprodukowane są zgodnie z normą DIN 103, w tolerancji 7e, która jest standardowa dla gwintowania zewnętrznego.

Śruby z gwintem trapezowym są wytrzymałe, odporne na duże obciążenia, wykonane w procesie walcowania na zimno. Stosuje się je przede wszystkim w mechanizmach przenoszących spore obciążenia i osiągających małe prędkości obrotowe. Oprócz tego śruby trapezowe charakteryzują się dobrą samohamownością i niskim współczynnikiem tarcia.

Śruby i nakrętki

Staramy się poszerzać zasób asortymentu tak, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. W naszej ofercie można znaleźć również nakrętki z gwintem trapezowym. Ich zastosowanie zabezpiecza przed powstawaniem luzów, co chroni maszynę przed uszkodzeniami. Zapewniamy, że jest to produkt najlepszej jakości, odporny na trudne warunki pracy. W sprzedaży mamy nakrętki trapezowe:/p>

  • stalowe cylindryczne i sześciokątne - bardzo popularne, najczęściej stosowane,
  • wykonane z brązu - cylindryczne lub z kołnierzem - gwinty są odporne na zacieranie.

Zobacz również produkty z kategorii Łańcuchy, koła łańcuchowe

Śruby trapezowe, nakrętki trapezowe  - podkategorie: