Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

  603 895 645    [email protected]
                 Jeżeli poszukujesz profesjonalnych narzędzi do gratowania, to jest to odpowiednie miejsce. Firma Grattec jest czołowym producentem gratowników do: fazowania krawędzi, pogłębiania i fazowania otworów wewnętrznych oraz zewnętrznych, gratowania krawędzi blach i ścianek profili, czyszczenia kanałków pod oringi, do czyszczenia gwintów zewnętrznych i wewnętrznych, ogólnego przeznaczenia, oraz prac bardzo dokładnych wymagających wysokiej precyzji.

           Szeroki wybór gratowników Grat-tec typu: gratowniki ręczne, skrobaki wewnętrzne, skrobaki regulowane, skrobaki nastawne, gratowniki podwójne, gratowniki uniwersalne, pogłębiacze obrotowe, pogłębiacze zewnętrzne, gratowniki do gwintów, pogłębiacze przestawne, gratowniki ceramiczne, zestawy i komplety zawierające narzędza do gratowania, gratowniki GT, pogłębiacze GT, skrobaki GT i wiele innych.
                   Jeżeli chodzi o zastosowanie materiałowe mamy tutaj bardzo dużą gamę do wyboru gratowników Fanar , między innymi: gratowniki do zwyłkej stali, gratowniki do stali nierdzewnej, gratowniki do stali ulepszanej cieplnie, hartowanej, gratowniki do aluminium, gratowniki do mosiądzu, gratowniki do miedzi, gratowniki do tworzyw sztucznych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu internetowego Technik CNC.
W sprawie pytań technicznych, oraz zapytań ofertowych prosimy o kontakt email: [email protected]  , tel: 603895645

Zobacz również produkty z kategorii Maszyny i urządzenia, oprawki, tulejki

Gratowanie  - podkategorie: