Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Sprzęgła Rotex w ofercie Technik CNC

W naszej firmie Technik CNC sprzedajemy nowoczesne, wysokiej jakości sprzęgła kłowe cenionej niemieckiej marki KTR. To producent z wieloletnim doświadczeniem, cieszący się doskonałą opinią na rynku. Precyzyjnie zaprojektowane i wykonane części są w stanie wytrzymać duże obciążenia, dzięki czemu mają szerokie zastosowanie w maszynach przemysłowych. Sprzęgła ROTEX® zaskakują prostą konstrukcją, na którą składają się zaledwie dwie piasty wraz ze spajającym je łącznikiem. Dzięki temu charakteryzują się ograniczoną do minimum podatnością na uszkodzenia i jednocześnie są proste w montażu.

Te profesjonalne podzespoły doskonale sprawdzają się przy łączeniu wałów, kołnierzy oraz w połączeniach mieszanych, typu wał-kołnierz. Sprzęgła kłowe skrętnie elastyczne ROTEX® skutecznie tłumią drgania, ograniczając ryzyko poważnej awarii maszyny. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór tych części, można je dobierać m.in. pod kątem:

  • wymiarów,
  • maksymalnego momentu obrotowego,
  • budowy piasty.

Skrętnie elastyczne sprzęgła kłowe ROTEX®

Wszystkie dostępne w asortymencie sprzęgła skrętnie elastyczne kłowe ROTEX® charakteryzują się niewielką masą i małymi gabarytami. Pomimo tego mogą przenosić duże momenty obrotowe i, dzięki bardzo niskiej bezwładności, są precyzyjne w swoim działaniu. Istotną zaletą podzespołów marki KTR jest zastosowanie w nich łączników wykonanych z nowoczesnego poliuretanu typu T-PUR. Materiał ten cechuje się długą żywotnością oraz ponadprzeciętną odpornością na wysokie temperatury.

O wysokiej jakości tych części świadczy m.in. fakt, że sprzęgła ROTEX® otrzymały certyfikat zgodności z dyrektywą 94/9/EC (ATEX 95). Dzięki temu można ich używać nawet w miejscach zagrożonych wybuchem, są odporne na bardzo duże przeciążenia.

Zapraszamy do skorzystania oferty Technik CNC. W celu złożenia zamówienia wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Zespół doświadczonych pracowników z przyjemnością pomoże dobrać sprzęgła ROTEX® do konkretnego rodzaju maszyny.

Dodatkowe pytania prosimy kierować pod adres e-mail: [email protected]  tel. 603 896 641

Zobacz również produkty z kategorii Przeguby

Sprzęgła ROTEX GS 160 produktów - produkty: - podkategorie:

na stronę
Wyświetlono 1 - 60 z 160 elementów
Wyświetlono 1 - 60 z 160 elementów