Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Pasy klinowe SPB

Pasy klinowe SPB są niezwykle potrzebne w całym przemyśle maszynowym. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Są to produkty doskonale wykonane, przygotowane specjalnie do wykonywania ciężkich prac. Sposób ich wykonania sprawia, że mogą być wykorzystywane w wielu sytuacjach, a ich niezawodność jest niezachwiana. Warto zatem zastanowić się, który z modeli pasów klinowych SPB należałoby wybrać.

Jak stworzone są pasy SPB? W przekroju jest to poprzeczny kształt trapezu równoramiennego. Składają się one z trzech warstw. Jedną z nich jest warstwa wykonana z linek, tzw. warstwa nośna. Drugą warstwą jest warstwa wykonana z gumy lub kauczuku, a trzecią – warstwa tkaninowo-gumowa. Wykończeniem pasów klinowych SPB jest tzw. owijka, a więc zwulkanizowana taśma. Dzięki takiej budowie pasy posiadają dużą przyczepność, wytrzymałość oraz giętkość. Są też mało rozciągliwe.

Budowa pasów SPB pozwala im na przenoszenie dużych mocy przy zmniejszonej przestrzeni instalacyjnej. Mają niską masę, a więc i większą prędkość obwodową. Kształt pasów sprawia, że mają one większą powierzchnię zewnętrzną niż pole przekroju, a to z kolei wpływa na lepszą wymianę ciepła z otoczeniem. Oferowane przez nas w ramach tej kategorii pasy klinowe SPB są wysokiej jakości produktami do zastosowania w przemyśle ciężkim. Przewodzą prąd i są doskonale przygotowane do wykonywania swojej pracy. Warto zatem zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiedni rozmiar pasów klinowych.

W kategorii Pasy klinowe można znaleźć również Pasy klinowe SPC

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Długość pasa. [mm]

    Pasy klinowe SPB 249 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 12 z 249 elementów
    Wyświetlono 1 - 12 z 249 elementów