Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Pasy klinowe XPZ

Pasy klinowe XPZ to popularne i powszechnie oceniane elementy wykorzystywane w budowie maszyn do przenoszenia napędu. Specyfika ich wykonania oraz trwałość również w nieprzyjaznych warunkach sprawia, że doskonale sprawdzają się np. przy niewielkiej średnicy koła. Profil XPZ zalecany bywa również w sytuacji, gdy urządzenie działa w niestandardowym otoczeniu; dotyczy to np. wysokiej temperatury. Specyfika tych pasów klinowych powoduje, że zaleca się ich stosowanie w przypadku dużej liczby obrotów oraz sporego natężenia pracy.

Skuteczne przenoszenie energii

Pas klinowy o profilu XPZ to doskonałe wyprofilowanie uzębienia oraz specjalnie podwyższone parametry wytrzymałościowe. W efekcie, pasy XPZ zapewniają lepsze wskaźniki przenoszenia energii. Charakteryzują się dużą elastycznością - zauważalna jest wyższa fleksyjność niż w przypadku typowych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę również na kwestię odprowadzanego ciepła. Technologia wykonania XPZ sprawia, że nawet w warunkach wytężonej pracy, pas klinowy działa w oparciu o prawidłową temperaturę. Przekłada się to na np. wydajność działania, a co za tym idzie - redukcję kosztów związanych z funkcjonowaniem urządzenia.

XPZ w ofercie Technik CNC

Sklep internetowy Technik CNC oferuje pasy klinowe XPZ najlepszych marek na rynku. Szerokie zestawienie produktów obejmuje m.in. asortyment Conti, Goodyear, Optibelt, Pix czy Pioneer. Zapewniamy szybką realizację zamówień!

W kategorii Pasy klinowe można znaleźć również Pasy klinowe XPA

Pasy klinowe XPZ 229 produktów - produkty:

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 229 elementów
Wyświetlono 1 - 12 z 229 elementów