Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Pasy klinowe XPA

Pasy klinowe XPA zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu szczególnej wytrzymałości na rozciąganie. Pod tym względem stanowią znacznie trwalszy produkt niż np. klasyczne pasy klinowe. Dzięki usztywnieniu i podwyższonej żywotności, linia XPA umożliwia długotrwałe przenoszenie mocy przy jednoczesnej zwiększonej precyzji pracy. W efekcie, pasy klinowe XPA spełniają surowe wymagania stawiane nowoczesnej technice napędowej.

XPA - cechy charakterystyczne

Nowoczesnej pasy XPA zapewniają pracę w szerokim zakresie temperatur -40 do 120°C, co umożliwia ich zastosowanie niezależnie od większości warunków zewnętrznych. Charakteryzuje je wysoka stabilność dynamiczna oraz doskonała elastyczność – m.in. dzięki formatowaniu powierzchni. Pyłoszczelność czy odporność na działanie oleju oraz rozcieńczonych kwasów podwyższa ich zalety użytkowe w wykorzystaniu przemysłowym.

Pasy klinowe XPA w Technik CNC

Sklep internetowy Technik CNC zapewnia wszystkie paski klinowe w wersji XPA. To szeroki wybór produktów, które dostosować możesz do swoich indywidualnych potrzeb. Pasy XPA znajdują się w magazynie i są dostępne w bezpośredniej sprzedaży. Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami ws. innego typu produktów – zapewniamy sprzedaż nie tylko pasów klinowych XPA, ale i innych elementów niezbędnych do działania urządzeń mechanicznych.

W kategorii Pasy klinowe można znaleźć również Pasy klinowe XPB

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Długość pasa. [mm]

    Pasy klinowe XPA 230 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 12 z 230 elementów
    Wyświetlono 1 - 12 z 230 elementów