Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Pasy klinowe XPB

Pasy klinowe XPB to modele o popularnym uzębieniu należące do szerokiej grupy produktowej docenianej ze względu na skuteczność przenoszenia napędu. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, precyzja napięciowa oraz dokładność dopasowania do elementów konstrukcyjnych sprawiają, że pasy XPB gwarantują doskonałą synchronizację pracy. Wybierając tego typu rozwiązanie, łączysz wszystkie priorytetowe cechy działania maszyny - od optymalnej wytrzymałości przez obniżenie temperatury pracy po efektywność realizacji.

Uzębione pasy klinowe

Pasy klinowe o uzębieniu - m.in. o profilu XPB - używane są głównie pod kątem niewielkich średnic kół pasowych. Nie posiadają okrycia - tzw. owijki. Wąski profil tworzony wraz z wewnętrznym uzębieniem nieprzenoszącym mocy, zalecany jest w sytuacji, gdy urządzenie generuje wysoką prędkość. XPB sprawdzą się także w przypadku kół pasowych charakteryzujących się niewielką średnicą. 

Oferta XPB w Technik CNC

Pasy klinowe z zestawienia proponowanego przez Technik CNC to wysokiej jakości produkty czołowych marek na rynku - od Pioneer przez Goodyear po Optibelt. Oferta zapewniana przez nasz sklep internetowy to ponad sto typów pasów XPB; tak szeroka grupa produktowa daje możliwość optymalnego dopasowania do potrzeb Klienta. Sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z nami, by poznać inne możliwości - zapewniamy również pełne wsparcie techniczne w zakresie wyboru pasów XPB. 

W kategorii Pasy klinowe można znaleźć również Pasy klinowe XPC

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Długość pasa. [mm]

    Pasy klinowe XPB 133 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 12 z 133 elementów
    Wyświetlono 1 - 12 z 133 elementów