Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Napinacze pasa i łańcucha
            Uniwersalne napinacze tupu TE mają bardzo szerokie zastosowanie. Napinacz w zestawie z rolką dociskową przeznaczony jest do napinania różnego rodzajów pasów, natomiast w zestawie z kołem łańcuchowym oraz ślizgiem znalazły zastosowanie w napędach łańcuchowych. Zaletami, właściwościami uniwersalnych napinaczy jest możliwość pracy w dowolnej pozycji, tłumienie wibracji, bezobsługowość, zakres temperatur od -40oC do +85oC, szeroki kąt ustawienia. Napinacze TE wykonywane są ze stali zwykłej (malowane) , nierdzewnej oraz z tworzywa.                                                                                                                                      
Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail:  mechanika@technikcnc.pl    tel. 603 896 641

Napinacze pasa i łańcucha 

Podkategorie

 • Napinacze TE uniwersalne
          Uniwersalny napinacz TE wykonany jest ze stali, zabezpieczoną farbą nakładaną proszkowo. Napinacze TE są wykorzystywane w wielu maszynach oraz urządzeniach. Razem z rolką dociskową stanowią zestaw do napinania pasów. Uniwersalny napinacz TE połączony z kołem łańcuchowym KS lub ślizgiem CRS przeznaczony jest do napinania łańcucha. Podstawowe właściwości napinacza: bezobsługowość, praca w dowolnej pozycji, bezpieczeństwo, tłumienie wibracji.  

 • Napinacze TE nierdzewne
             Uniwersalny napinacz TE wykonywany jest również ze stali nierdzewnej. Stosowany w bardzo wielu urządzeniach, tam gdzie jest narażony na występowanie korozji. Napinacze TE są wykorzystywane w wielu maszynach oraz urządzeniach. Razem z rolką dociskową stanowią zestaw do napinania pasów. Uniwersalny napinacz TE połączony z kołem łańcuchowym KS lub ślizgiem CRS przeznaczony jest do napinania łańcucha. Podstawowe właściwości napinacza: bezobsługowość, praca w dowolnej pozycji, bezpieczeństwo, tłumienie wibracji.  

 • Rolki dociskowe RE
           Rolka dociskowa RE przy współpracy z uniwersalnym napinaczem  TE przeznaczona jest do napinania pasów np. zębatych, klinowych, płaskich. Budowa napinacza pozwala na zamocowanie rolki dociskowej na dwóch różnych wysokościach. Rolka dociskowa RE wykonana jest z poliamidu, osadzona na dwóch łożyskach kulkowych.  

 • Koła łańcuchowe napinacza
             Koło łańcuchowe napinacza KS przy współpracy z uniwersalnym napinaczem  TE przeznaczona jest do napinania łańcuchów jednorzędowych, dwurzędowych oraz trzyrzędowych . Budowa napinacza pozwala na zamocowanie koła łańcuchowego KS na dwóch różnych wysokościach. Koło napinacza łańcuchowe osadzone jest na łożysku kulkowym.  

 • Ślizg łańcucha
           Ślizg CRS przy współpracy z uniwersalnym napinaczem  TE przeznaczona jest do napinania łańcuchów. Budowa napinacza pozwala na zamocowanie ślizgu łańcucha CRS na dwóch różnych wysokościach. Ślizg łańcucha CRS wykonany jest z tworzywa, w zestawie jest śruba oraz nakrętka.