Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Rolka dociskowa do napinacza

Dostępna u nas rolka dociskowa jest elementem do uniwersalnego napinacza. Jej rolą jest napinanie pasów np. zębatych, klinowych czy płaskich. Warto wspomnieć, że budowa urządzenia umożliwia na zamocowanie opisywanego cylindra na dwóch różnych wysokościach. Sprzedawane produkty wykonano z wysokiej jakości poliamidu, który gwarantuje długie, niezawodne działania nawet w wymagających warunkach. Dodatkowo zostały one osadzone na dwóch łożyskach kulkowych. Zachęcamy do zamawiania!

Działanie napinaczy

Aby zrozumieć wagę oferowanego elementu, trzeba poznać rolę napinaczy. Te części maszyn znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Wykorzystuje się je głównie jako akcesoria napinające w napędach łańcuchowych lub pasowych. Właśnie w silnikach tego typu można odnaleźć te niezbędne elementy, które zwykle wykonuje się ze stali nierdzewnej pokrytej cynkiem. Niwelują one luzy, co przekłada się na lepsze działanie mechanizmów. W naszym asortymencie dostępne na jest m.in. rolka do napinacza popularnego typu TE. 

Wysokiej jakości rolki dociskowe

Warto wybierać sklepy z szerokim asortymentem, aby zawsze móc dobrać produkty dopasowane do wymogów. Jeśli potrzebna jest rolka dociskowa, to polecamy usługi TechnikCNC. Każdy egzemplarz został wykonany z odpornego tworzywa. Składa się z wysokiej jakości łożyska, śruby, nakrętki oraz specjalnej tulei. Dzięki temu gwarantuje szybkie usprawnienie działania różnego rodzaju maszyn. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na ewentualne pytania. 

Zobacz również produkty z kategorii Koła łańcuchowe napinacza

Rolki dociskowe RE 5 produktów - produkty:

Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów
Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów