Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Pasy zębate 3MR

Zębate wzmocnione pasy napędowe 3MR to synchroniczne produkty dostosowane do przenoszenia dużych mocy. Technologia wykonania powoduje, że doskonale sprawdzą się w układach o znacząco zwartych napędach. Wytrzymałość, jaka charakteryzuje pasy zębate o podziałce 3 mm, jest idealnym rozwiązaniem m.in. do narzędzi elektrycznych, układów wieloosiowych czy maszyn używanych w kuchni. 

Zakres 3MR obejmuje różne długości skuteczne - od 105 do 1692 mm - oraz liczby zębów; od 40 do 564 sztuk. Pasy zębate 3MR nie wymagają adaptacji systemowej; zarówno w przypadku zastosowania pierwotnego, jak i po wymianie charakteryzują się szczególną żywotnością i trwałością. 
Sprzyja temu wykonanie. Kordy stalowe lub z włókna szklanego gwarantują optymalną sztywność. Pokrycie z tworzywa sztucznego zabezpiecza przed czynnikami mechanicznymi i środowiskowymi. 

Oferta sklepu Technik CNC

Zapewniamy sprzedaż pasów 3MR przez internet oraz na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły współpracy lub dobierz produkt z zestawienia online. 

W kategorii Pasy zębate 3MR, 5MGT, 8MGT, 14MGT można znaleźć również Pasy zębate 5MGT

Pasy zębate 3MR