Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Pasy zębate 5MGT

Pasy zębate 5MGT to neoprenowe produkty z zestawienia obejmującego również opcje 3, 8 i 14. Szczególnie doceniane są ze względu na swoją uniwersalność. Zapewniają zarówno łatwe wdrożenie w nowym układzie, jak i mogą stanowić element wymienny w istniejącej już instalacji. Co szczególnie ważne, ewentualne użycie pasu 5MGT możliwe jest w takiej sytuacji bez zmian w schemacie całego systemu.

Kluczową cechą pasów zębatych 5MGT jest wytrzymałość wobec przenoszenia ponadprzeciętnych mocy. Specjalistyczne uzbrojenie użycie w przypadku włókna szklanego sprawia, że kluczowa dla działania pasu górna warstwa charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Jest w pełni dostosowana większych obciążeń niż standardowe rozwiązania. Oprócz wytrzymałości na rozciąganie, pasy zębate wyróżniają się szczególną elastycznością - w efekcie stanowią gotowy produkt do stosowania w napędach czy urządzeniach biurowych oraz bardziej zaawansowanych maszynach. 

Zalety pasów 5MGT

Wysoka odporność na przeciążenia, przystosowanie do przeskakiwania zębów, możliwość przenoszenia ponadstandardowych mocy, a jednocześnie bezobsługowość - te korzyści sprawiają, że pasy należą do szczególnie docenianych produktów na rynku. Linia 5MGT nie wymaga ogólnej konserwacji - smarowania oraz regularnej weryfikacji jego bieżącego stanu. 
Sprawdź pasy zębate 5MGT w Technik CNC - złóż zamówienie online lub skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi. 

W kategorii Pasy zębate 3MR, 5MGT, 8MGT, 14MGT można znaleźć również Pasy zębate 8MGT

Pasy zębate 5MGT