Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Pasy zębate 14MGT

Pasy zębate 14MGT to zamknięte produkty wykonywane z elastycznych materiałów poliuretanowych. Technologia wykonania pozwala na zastosowanie ich w napędach przemysłowych, które wymagają dużego momentu obrotowego, a zarazem niewielkiej prędkości. W takich warunkach pasy 14MGT charakteryzują się doskonałą wydajnością i wytrzymałością. Tę gwarantuje specyfika wykończenia pasów. Utwardzany kord powoduje, że zachowują niezależność wobec nawet ponadprzeciętnych sił rozciągających. W porównaniu do typowych rozwiązań dostępnych na rynku, 14MGT zwracają uwagę bardziej zwartą konstrukcją - nawet o kilkadziesiąt procent. Jednocześnie okazują się lżejsze od większości podobnych produktów.

Linia 14MGT została doskonale dostosowana do wymagań środowiskowych - zarówno wysokich temperatur jak i nietypowego środowiska chemicznego.

Oferta sklepu Technik CNC

Jako dystrybutor wiodących marek na rynku oferujemy narzędzia oraz części do maszyn i urządzeń przemysłowych od sprawdzonych producentów. Zapewniamy sprzedaż pasów zębatych 14MGT online - poprzez sklep internetowy - oraz po ustaleniach z działem handlowym. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły lub wybierz pas 14MGT z oferty.

W kategorii Pasy zębate 3MR, 5MGT, 8MGT, 14MGT można znaleźć również Pasy zębate 3MR

Pasy zębate 14MGT