Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Zębate koła pasowe

Oferujemy różnorodne zębate koła pasowe, wykonane z takich materiałów jak aluminium, stal czy żeliwo. Takie akcesoria z odpowiednią podziałką są stosowane do przekładni pasowych. Dzięki dokładnemu wykonaniu nasze produkty zapewniają doskonałą współpracę z pasami. Co więcej, możemy dostarczyć elementy wykonane z nietypowych surowców np. stali nierdzewnej czy tworzyw sztucznych. Szeroki asortyment sprawia, że każdy Klient znajdzie odpowiednie rozwiązanie. Zachęcamy do składania zamówień!

Współpraca koła z pasem

Do mechanizmów pasowych stosowane są koła zębate o określonej podziałce, ilości i kształcie zębów oraz ich szerokości. Przedmioty w tej kategorii mają wykonane niewielkie otwory technologiczne lub tylko nakiełek. Oznacza to, że trzeba je nawiercić, aby zamontować na wale. Najczęściej wykonuje się otwór w tolerancji H7 z rowkiem wpustowym. Gdy zębate koła pasowe mają większą podziałkę i średnicę zewnętrzną, stosuje się tuleje typu TaperLock. Dzięki temu montaż może być wykonany bez dodatkowych obróbek.

Zębate koła pasowe wysokiej jakości

Jeśli potrzebne Ci koła zębate to u nas znajdziesz wiele ich rodzajów. Różnią się one istotnymi parametrami. Mamy przedmioty o podziałce metrycznej np. T, HTD, AT, jak i w podziałce calowej: H, L czy MXL. Dzięki temu wybierzesz element pasujący do przekładni i całego urządzenia. Służymy również profesjonalnym doradztwem dotyczącym poszczególnych sprzedawanych części. Zapraszamy do kontaktu i zakupów!

Na życzenie klienta wykonujemy dodatkową obróbkę kół pasowych zębatych. Cena jest wyceniana na podstawie rysunku lub przy prostych obróbkach wystarczy opis. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, e-mail:  [email protected]  tel. 603 896 641 

W kategorii Pasy zębate, koła zębate można znaleźć również Wałki zębate

Koła zębate pasowe  - podkategorie: