Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Koła zębate pasowe
          Koła zębate pasowe wykonywane są z takich materiałów jak aluminium, stal oraz żeliwo. Dostarczamy również na zamówienie koła pasowe z innych materiałów np tworzywa sztuczne, stal nierdzewna. Do pasów zębatych stosowane jest koło o określonej podziałce, kształcie zęba, ilości zębów, szerokości. W kołach zębatych paskowych wykonanie są niewielkie otwory technologiczne lub jest tylko nakiełek. Jest to półprodukt do dalszego rozwiercenia w celu zamocowania koła na wale. Najczęściej jest wykonywany otwór w tolerancji H7 z rowkiem wpustowym. W kołach pasowych zębatych o większej podziałce oraz większej średnicy zewnętrznej są stosowane tuleje mocujące TaperLock. Jest to łatwy, szybki montaż na wale, bez wykonywania dodatkowej obróbki.
        Na życzenie klienta wykonujemy dodatkową obróbkę kół pasowych zębatych. Cena jest wyceniana na podstawie rysunku lub przy prostych obróbkach wystarczy opis. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, e-mail:  mechanika@technikcnc.pl  tel. 603 896 641 

Koła zębate pasowe 

Podkategorie

 • Koła pasowe zębate...
          Kola pasowe zębate o profilu zęba T (podziałka metryczna, zarys zęba trapezowy) produkowane są wg normy DIN 7721-2. Koła zębate wykonane są z aluminium, natomiast boczne ograniczniki ze stali ocynkowanej. Koła pasowe przeznaczona do dalszego rozwiercenia w celu montażu na wale.                                                                                                                                                                   
  Dodatkowe pytania prosimy kierować pod adres e-mail: mechanika@technikcnc.pl  lub telefoniczne: 603 896 641    
 • Koła zębate 3M, 5M,...
           Koła pasowe zębate HTD o zaokrąglonym kształcie zęba standardowo wykonywane są z aluminium, stali oraz żeliwa. Koła zębate HTD 3M wykonanie są z aluminium, natomiast boczne ograniczniki pasa jest to stal ocynkowana. W przypadku HTD 5M koła wykonywane są ze stali oraz aluminium. Do ilości zębów z40 włącznie koła są stalowe, czernione, a od ilości zębów z44 materiał to aluminium. Koła pasowe zębate HTD 8M, 14M oraz wykonania pod tuleje mocujące TaperLock (TaperBush), produkowane są ze stali oraz żeliwa.                                                                                                                                                                                                  
  Dodatkowe pytania prosimy kierować pod adres e-mail: mechanika@technikcnc.pl  lub telefoniczne: 603 896 641   
 • Koła zębate AT5, AT10
              Koła pasowe zębate AT5, AT10 podobnie jak koła o profilu zęba T wykonane są z aluminium. Koła AT są wykonywane w dwóch wariantach. Do ilości zębów z42 włącznie, koło jest z bocznym prowadzeniem pasa, powyżej ilości zębów z44 koło nie posiada ogranicznika. Rysunki wykonań oraz wymiary kół pasowych zębatych dostępne na naszej stronie w zakładkach produktów.
  Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: mechanika@technikcnc.pl , tel. 603 896 641
 • Koła zębate MXL, XL, H, L

  Koła pasowe zębate MXL, XL, H, L.