Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Nakrętki kulowe - wysoka jakość wykonania

Wysokiej jakości nakrętki kulowe HIWIN to produkty wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Przeznaczone są przede wszystkim do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Swoją wytrzymałość oraz trwałość zawdzięczają sposobowi skrawania. Nakrętki kulowe HIWIN są elementami przekładni kulowej. Są niezawodne i skuteczne w pracy.

Produkty te wykorzystuje się w wysokiej jakości maszynach obróbczych, pomiarowych czy urządzeniach stosowanych w mechanice oraz przemyśle. Specjalny proces tworzenia, walcowanie gwintu kulowego, który jest dostosowywany do kulek oraz śruby kulowej, z którą to połączony jest gwint nakrętki kulowej, sprawia, że są to produkty niezawodne. Odpowiednie szlifowanie nadaje jej ostateczny kształt i odpowiada za niezawodność.

Wśród produktów, które oferujemy w ramach tej kategorii znajdą Państwo szereg różnych nakrętek kulowych do różnego rodzaju maszyn. Są wśród nich nakrętki różnych rozmiarów o różnych wartościach nośności statycznej oraz dynamicznej. Wszystko dostosowane do konkretnego użycia. Wszystkie produkty są certyfikowane i każdy zapewnia wieloletnie działanie bez awarii czy uszkodzenia. Warto zatem zapoznać się z produktami w kategorii nakrętek kulowych HIWIN i wybrać pewność oraz wysoką jakość każdego naszego produktu.

                                                  

                                                        

W kategorii Śruby kulowe, nakrętki kulowe można znaleźć również Bloki łożyskujące

Nakrętki kulowe HIWIN 26 produktów - produkty:

na stronę
Wyświetlono 1 - 26 z 26 elementów
Wyświetlono 1 - 26 z 26 elementów