Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

    Jeśli między śrubą a nakrętką znajdują się kulki poruszające się w zamkniętym obiegu, mamy do czynienia z gwintem tocznym. Do elementów napędu tocznego należą zatem dostępne w naszej ofercie: nakrętka kulowa, kulki, mechanizm ich przekierowania oraz sama śruba z odpowiednim gwintem. Ten rodzaj napędu liniowego charakteryzuje się dużą sztywnością, dokładnym biegiem, a także znikomym tarciem, wymagając jednocześnie niewielkiego momentu napędowego.

Bogata oferta nakrętek i śrub kulowych

W ofercie naszego sklepu znaleźć można mechanizmy śrubowo-toczne o średnicy od 8 do 63 mm, stworzone przez renomowanych producentów, m.in. marki: HIWIN, INA, NSK, Rexroth, THK oraz SKF. Na uwagę zasługują nakrętki kulowe HIWIN skrawane tak, by uzyskać ogromną wytrzymałość i trwałość. Są to nakrętki przystosowane do pracy w trudnych warunkach, z gwintem walcowanym szlifowanym odpowiednim do kulek i śruby. Za sprawą dużej wytrzymałości, a także precyzji wykonania, oferowane przez nas produkty mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat.

Zamianę ruchu obrotowego na liniowy z powodzeniem wykonują też nakrętki kulowe marki Bosch Rexroth. Każda nakrętka kulowa i łożyskowa przeznaczona jest do innych zastosowań, w tym do dużych prędkości obrotowych, minimalnych przemieszczeń liniowych oraz do dużych obciążeń. Rexroth to zwiększona liczba stosowanych kulek, przekładająca się na większą tolerancję obciążeń.

Śruby kulowe Rexroth mają szeroki zakres średnic oraz skoków, co pozwala łatwo dobierać je do rozmaitych aplikacji. Można na nich mocować nakrętki pojedyncze i podwójne, standardowe albo ze wstępnym naprężeniem. Precyzja towarzyszy tu ogromnej wytrzymałości i tolerancji na obciążenia robocze.

W celu przygotowania wyceny, oferty oraz uzyskania innych dodatkowych informacji prosimy o kontakt e-mail  [email protected],
tel 603 896 641

Zobacz również produkty z kategorii Pasy zębate, koła zębate

Śruby kulowe, nakrętki kulowe  - podkategorie: