Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Łożysko w oprawie UCP

Łożysko UCP to kilkanaście wariantów w zależności od wymiarów poszczególnych elementów czy śrub mocujących. W efekcie oferta zestawów UCP obejmuje łożyska, które można idealnie dostosować do potrzeb odbiorcy. Najmniejsze - UCP201 to niewielkie produkty poniżej wagi 0,7 kg. Największe przekraczać mogą nawet kilkanaście. Powstały zespół łożyskowy jest gotowy do zabudowy. Łatwość montażu - lub ewentualnego rozłożenia - wraz z doskonałymi parametrami kompensacji błędów wpływają na popularność łożyska w oprawie UCP. Sklep Technik CNC oferuje ten typ łożyska w wielu wariantach, co pozwala na optymalny wybór najlepszego modelu. 

Łożysko UCP - zastosowanie

Możliwości, jakie dają łożyska UCP, przekładają się na wszechstronność ich wykorzystania. Konstrukcja - uwzględniająca podwyższone uszczelnienie i większy luz promieniowy - zapewnia skuteczną redukcję gięcia wału. Umożliwia również ograniczenie efektów odkształceń wywoływanych przez temperaturę. W efekcie oprawy znajdują zastosowanie m.in. w rolnictwie, sektorze budowlanym czy górnictwie. 

Łożysko UCP - budowa

Oprawa UCP na dwie śruby sprawia, że żeliwo zachowuje szczególny poziom stabilności. Charakterystyczna budowa z wyeksponowanym zaokrągleniem umożliwia swobodne wykorzystanie wszystkich wariantów łożyska UCP. Sprawdź ofertę online lub wybierz łożyska w oprawie UCP po kontakcie z działem handlowym sklepu Technik CNC.

W kategorii Łożyska samonastawne, oprawy można znaleźć również Łożysko w oprawie UCF

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Średnica wałka d

    Łożysko w oprawie UCP 18 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 12 z 18 elementów
    Wyświetlono 1 - 12 z 18 elementów