Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Łożysko w oprawie UCF

Łożysko w oprawie UCF to rozwiązanie, które - jako zestaw opraw łożyskowych - wykorzystywane jest w wielu konstrukcjach. Sprzyja temu ich uniwersalność. Nieskomplikowana konstrukcja, łatwość montażu i ewentualnego rozebrania zestawu oraz atrakcyjny cennik sprawiają, że łożysko UCF to szczególnie popularny produkt w ofercie sklepu Technik CNC. Linia UCF należy do produktów samonastawnych - cechą charakterystyczną tej grupy są 4-otworowe oprawy kołnierzowe. Działanie łożysk samonastawnych pozwala na szybkie wyeliminowanie ewentualnych błędów na poziomie osi, a jednocześnie - zwiększeniu dokładności wału. Przekłada się to na precyzyjne działanie maszyny. 

Łożysko UCF - zastosowanie

Łożyska samonastawne w oprawach UCF używane są głównie w przemyśle górniczym i drzewnym. Znajdują zastosowanie także w ogólnym budownictwie, a specyfika ich wykonania sprawia, że bywają wykorzystywane w rolnictwie. Popularności sprzyja łatwość montażu oraz demontażu - stąd duże znaczenie w przypadku konstrukcji wymagających szybkiej pracy ze strony operatora. 

Łożysko UCF - budowa

Łożyska UCF można w zależności od wymiarów podzielić na kilkanaście wariantów - od UCF201 po 2018. Produkty dobierane są według wymiarów opraw oraz śruby mocującej - M10 - M20. Oprawa, jaką posiada łożysko UCF, wykonywane jest z żeliwa szarego, co przekłada się na wytrzymałość materiału. Sprawdź ofertę Technik CNC online lub skontaktuj się z działem handlowym e-sklepu.

W kategorii Łożyska samonastawne, oprawy można znaleźć również Łożysko w oprawie UCFC

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Średnica wałka d

    Łożysko w oprawie UCF 19 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 12 z 19 elementów
    Wyświetlono 1 - 12 z 19 elementów