Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Łożysko w oprawie UCFL

Gdy chodzi o komponenty biorące udział w pracy maszyn produkcyjnych, budowlanych, przemysłowych lub rolniczych, precyzja jest gwarancją wydajności i bezpieczeństwa. Łożysko UCFL to jeden drobny element konstrukcji, który pozwala maksymalizować efektywność urządzeń. Pamiętaj, że najmniejsze podzespoły mogą być odpowiedzialne za najważniejsze czynności.

Łożysko UCFL - zastosowanie

Głównym zastosowaniem łożysk UCFL jest przemysł produkcyjny, spożywczy, budowlany, górniczy lub rolniczy. Niemal wszystkie zaawansowane maszyny i pojazdy biorące udział w specjalistycznych procesach, dysponują tego typu częściami. Biorąc pod uwagę wahliwość łożyska, zespół potrafi kompensować błędy współosiowości czy odchylenia spowodowanego ugięciami wału lub odkształceniami cieplnymi. 

Łożysko UCFL - budowa

Łożyska UCFL zostały umieszczone w żeliwnej oprawie posiadającej otwory montażowe. Niezbędne informacje na temat rozmiaru asortymentu, dostępne są w tabeli znajdującej się w opisie produktu. W razie pytań z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości i pomożemy dopasować konkretne łożyska dostosowane do oczekiwań.

Dysponujemy w swojej ofercie konstrukcjami o zróżnicowanych wielkościach i rozstawach otworów. Dzięki temu każdy znajdzie komponenty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się o tym!

W kategorii Łożyska samonastawne, oprawy można znaleźć również Łożysko w oprawie UCPA

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Średnica wałka d

    Łożysko w oprawie UCFL 10 produktów - produkty:

    Wyświetlono 1 - 10 z 10 elementów
    Wyświetlono 1 - 10 z 10 elementów