Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Gwintowniki ręczne ogólnego przeznaczenia to jeden z elementów, które są niezbędne w pracy technicznej. Jako dystrybutor wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów zapewniamy sprzedaż gwintowników wszystkich rodzajów. To zarówno modele wykonywane ze stali szybkotnącej HSS, HSSE i proszkowej HSSE-PM. Oferta sklepu Technik CNC obejmuje komplety gwintowników - pod dwie i trzy sztuki; z prawym i lewym kierunkiem gwintu. Oferta obejmuje też gwintowniki ręczne nierdzewne, które chroni dodatkowa powłoka INOX TIN zapewniająca lepszą żywotność elementów. 

Gwintownik ręczny - zastosowania

Wykorzystanie gwintowników obejmuje m.in. obróbkę stali zwykłej, jak i stali ulepszanej do 40 HRC. Gwintowniki ręczne zastosowane mogą być również w kontekście stali ulepszanej - do 40 HRC - oraz nierdzewnej INOX. Ewentualne powłoki, wykonanie wg DIN 352 czy różne rodzaje gwintów - M i G - sprawiają, że zastosowanie gwintowników jest szerokie. Obejmuje - w zależności od typu - stale węglowe, nisko- i wysokostopowe, elementy ferrytyczne czy austeniczne, a także żeliwo standardowe, ciągliwe i sferoidalne. 

Gwintowniki ręczne FANAR - wysoka jakość

Oferowane przez Technik CNC gwintowniki ręczne to elementy produkowane przez polskie przedsiębiorstwo FANAR. To marka o wieloletnim doświadczeniu, co przekłada się na pełen profesjonalizm i wyjątkową żywotność poszczególnych elementów. Sprawdź naszą ofertę online - wybierz gwintownik online lub skontaktuj się z działem handlowym.

W kategorii Gwintowanie można znaleźć również Narzynki

Gwintowniki ręczne  - podkategorie: