Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

603 895 645  [email protected]

Gwintowanie

Ponieważ specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi do szeroko pojętej obróbki materiałów, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć akcesoriów do nacinania gwintów. Proponujemy niezawodne, bardzo solidne i skuteczne w działaniu narzynki oraz gwintowniki FANAR, polskiego producenta cieszącego się renomą. Doskonale sprawdzają się zarówno przy pracy z elementami wykonanymi ze zwykłej stali, jak i nierdzewnej, w tym INOX. Można je również stosować w przypadku obróbki materiałów z:

  • aluminium,
  • miedzi,
  • mosiądzu,
  • stali hartowanej o twardości do 60 HRC.

W razie problemów ze znalezieniem potrzebnego narzędzia zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie zrealizować wiele nietypowych zamówień na różnego rodzaju gwintowniki calowe.

Gwintowniki maszynowe i ręczne

Podstawę naszej oferty stanowią akcesoria do maszynowego oraz ręcznego zastosowania. Pierwsze z nich, przeznaczone do zamocowania w wiertarce, gwarantują precyzyjną, lekką i bardzo efektywną pracę. Nacinają odpowiednio ukształtowany gwint, zawsze zgodnie z oczekiwanymi parametrami technicznymi.

Ręczne gwintowniki calowe, które sprzedajemy w kompletach po 2 lub 3 sztuki, doskonale nadają się do realizacji drobnych prac technicznych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwalają na manualne nacinanie gwintów w otworach nawet w elementach ze stali hartowanej o twardości do 40 HRC.

Wszystkie produkty są dostępne w wersjach do przygotowywania lewoskrętnych lub prawoskrętnych gwintów. Mają szerokie zastosowanie w przemyśle oraz warsztatach zajmujących się obróbką metali, jak i są podstawowym wyposażeniem niejednego domowego majsterkowicza.

Gwintowniki, narzynki i akcesoria ułatwiające pracę

W katalogu naszego sklepu internetowego dostępne są nie tylko gwintowniki i narzynki, w wieli różnych rodzajach, od cenionego na rynku producenta FANAR. Proponujemy także akcesoria i przydatne narzędzia ułatwiające pracę związaną z nacinaniem gwintów, w tym m.in.:

  • preparaty ułatwiające gwintowanie (pasty i oleje),
  • pokrętki i oprawki,
  • wzorce zarysu gwintu,
  • sprawdziany,
  • wiertła typu KOMBI,
  • zestawy do naprawy gwintów.

Zachęcamy nie tylko do składania zamówień, ale także do skorzystania z naszego wsparcia technicznego. Pomożemy dobrać gwintowniki calowe, podpowiemy jakie inne narzędzia oraz akcesoria mogą się przydać podczas pracy, a do tego ekspresowo przygotujemy zamówienie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 603 895 645 lub wysłania wiadomości e-mail na adres: [email protected].

Zobacz również produkty z kategorii Frezowanie

Gwintowanie  - podkategorie: