Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Narzynka to wieloostrzowe narzędzie przeznaczone do precyzyjnego i bezpiecznego nacinania gwintów znajdujących się na zewnątrz płaszczyzny. Swoim działaniem przypomina więc funkcjonowanie nakrętki. Kluczowa jest tu jednak skuteczność ostrzy, które są w stanie uformować oczekiwany gwint na przedmiocie. Narzynki, w przeciwieństwie do gwintowników, wyposażone są w ostrza - zamiast charakterystycznego gwintu w środku. Precyzyjne działanie sprawia, że tworzenie gwintu zewnętrznego na walcu przekłada się na szczególny poziom dokładności. 

Narzynki - rodzaje

Zestawienie narzynek obejmuje różne typy produktów. Jednolite umożliwiają nacięcie gwintu za jednym razem. Narzynki dzielone wymagają do osiągnięcia ostatecznego efektu kilku podejść. Wszystkie typy narzynek podzielić można również ze względu na układ konstrukcyjny. Do najpopularniejszych należą okrągłe - używane są podczas obróbki ręcznej i maszynowej. Rzadziej używane są narzynki sześcioboczne i kwadratowe - stosowane bywają przy montażach. W automatyce stawia się na narzynki tulejowe, które - dzięki technologii wykonania - zapewniają szczególną ochronę tworzonego gwintu. 

Oferta Technik CNC

Sklep internetowy Technik CNC oferuje narzynki i gwintowniki renomowanych producentów. Zapewniamy szybką sprzedaż online dzięki wysokim stanom magazynowym. Sprawdź naszą ofertę obejmującą narzynki w sklepie internetowym lub skontaktuj się z działem handlowym, by złożyć zamówienie na inny produkt lub poznać szczegóły oferty. 

W kategorii Gwintowanie można znaleźć również Zestawy narzędzi do gwintowania

Narzynki  - podkategorie: