Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Zestaw gwintowników to grupa produktów niezbędnych do sprawnej, szybkiej pracy podczas gwintowania ręcznego lub maszynowego. Materiały wykonywane z wysokiej jakości stali tworzą zestawienia estetycznie zebrane w poręcznych opakowaniach. W efekcie takie zestawy narzędzi do gwintowania doskonale wpisują się w oczekiwania i potrzeby osób mobilnych - realizujących zlecenia w różnych lokalizacjach. Zestaw narzynek i gwintowników obejmuje wszystkie elementy potrzebne do codziennych zadań. W opakowaniach znajdują się m.in. same gwintowniki - od M3 przez M5, M6 czy M8 po M12. Tzw. gwintownik wstępny, zdzierak oraz wykańczak tworzą grupę produktów, które wystarczą zarówno do prac o charakterze amatorskim, jak i zdecydowanie bardziej zaawansowanym. 

Tani zestaw narzynek i gwintowników

Opakowania zawierają wszystkie niezbędne elementy. Oprócz gwintowników to również narzynki, pokrętła czy specjalistyczne uchwyty oraz wkrętaki - w zależności od bieżących potrzeb i wybranej opcji obejmują elementy dodatkowe. Wybierając zestaw narzynek i gwintowników w Technik CNC możesz liczyć na szybką realizację zamówienia. Towar dostępny jest na stanie magazynowym, co znacząco przyspiesza wysyłkę do Klientów. 

Realizacja nietypowych zamówień

Zestawy gwintowników i narzynek to szeroka oferta produktów, które można dostosować do własnych potrzeb oraz budżetu. Zapewniamy sprzedaż produktów do gwintowania czołowych marek - sprawdź ofertę online lub skontaktuj się z działem handlowym. 

W kategorii Gwintowanie można znaleźć również Sprawdziany do gwintów

Zestawy narzędzi do gwintowania 13 produktów - produkty:

na stronę
Wyświetlono 1 - 13 z 13 elementów
Wyświetlono 1 - 13 z 13 elementów