Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Wiercenie

 603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

                 Sklep internetowy Technik CNC dysponuje pełną ofertą narzędzi skrawających do wiercenia renomowanych polskich producentów Fanar, Fenes, Pafana. Znajdziemy tutaj bogatą ofertę wierteł standardowych NWKA DIN-338 , wierteł składanych, wierteł rurowych, rozwiertaków, nawiertaków (nakiełków), pogłębiaczy i wiele innych z chwytem walcowym lub chwytem stożkowym MK morsa. Oferowane przez naszą firmę narzędzia wykonane są ze stali szybkotnącej zwykłej HSS, stali szybkotnącej kobaltowej HSS-E, lub węglika spiekanego VHM. Z uwagi na zapotrzebowania naszych klientów, proponowane produkty doskonale sprawdzą się w tradycyjnych maszynach jak i również w obrabiarkach CNC sterowanych numerycznie. Z powodzeniem spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

                 Nasi doradcy techniczno-handlowi z wieloletnim doświadczeniem chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich narzędzi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Gorąco zachęcamy do składania zapytań ofertowych i zamówień drogą email  lub telefonicznie. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, oraz szybką realizację zamówień.

Wiercenie 

Podkategorie

 • Wiertła Fanar

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

                    Producent Fanar specjalizuje się w produkcji narzędzi do wykonywania otworów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz wierteł wykonanych ze stali szybkotnącej kobaltowej HSSE INOX, oraz węglika spiekanego. Posiadamy wiertła kręte DIN-338, wiertła pełnowęglikowe z otworami na chłodziwo (3xD, 5xD, 8xD), wiertła stopniowe pod gwintowniki, wiertła VHM do złamanych gwintowników, oraz wysokiej jakości wiertła wielostopniowe.

                    Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i zamówień. Nasi doradcy techniczno-handlowi z wieloletnim doświadczeniem chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

 • Wiertła Fenes

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

                Wysokojakościowe wiertła do metalu polskiego producenta Fenes. Znajdziemy tu wiertła kręte szlifowane Din-338 NWKa z chwytem walcowym, wiertła kręte Din-345 NWKc z chwytem stożkowym morse'a, oraz wiertła rurowe. Najpopularniejszym materiałem z jakiego wykonane są narzędzia do wiercenia Fenes jest stal szybkotnąca HSS lub stal szybkotnąca kobaltowa HSSco5. Do stali ulepszanych i bardziej wymagających materiałów stosuje się wiertła z węglika spiekanego VHM, które również posiadamy w naszym sklepie internetowym.

                Gorąco zachęcamy państwa do składania zamówień i zapytań ofertowych drogą email lub telefonicznie. Gwarantujemy 100% satysfakcji z jakości naszych usług.

 • Wiertła składane Pafana

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl                 

                     Wiertła z płytkami z węglika spiekanego do wiercenia i rozwiercania otworów od średnicy 18 do 58 mm na głębokość 2 do 3 razy średnicy wiercenia (2xD i 3xD). Składają się z oprawki i dwóch płytek. Używane są przede wszystkim w materiałach pełnych. Służą do wiercenia  wszystkich żeliw, stali zwykłych i stali nierdzewnych. Wiertła węglikowe są wykorzystywane w produkcji maszyn przemysłowych, maszyn rolniczych, budowlanych oraz w produkcji ogólnej.  Podczas obróbki należy zapewnić sztywne zamocowanie narzędzia i przedmiotu obrabianego, oraz możliwość swobodnego odprowadzania wiórów. Przeznaczone szczególnie do nowoczesnych obrabiarek numerycznych.
                      Zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym poprzez email lub telefonicznie.

 • Rozwiertaki

                    Rozwiertaki służą do ekonomicznej precyzyjnej obróbki otworów w wymaganej klasie dokładności. Te proste jednoczęściowe narzędzia możemy zastosować do większości materiałów takich jak: stal czarna, stal nierdzewna, żeliwo, aluminium i wiele innych. Wyprodukowane są z najlepszej jakości stali, w restrykcyjnych standardach, aby zapewnić wysoką wydajność podczas pracy. W ofercie sklepu internetowego TechnikCNC znajdziemy bogaty wybór rozwiertaków maszynowych i ręcznych z chwytem walcowym lub MK Morsea, oraz rozwiertaki nasadzane.

                    Na specjalne życzenie możemy zaoferować rozwiertaki w wykonaniu specjalnym. W celu składania zapytań lub zamówień zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. 

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

 • Nawiertaki - Nakiełki

                 Nawiertaki centrujące i traserskie stosowane są do wykonania stożkowego nawiertu (tzw. nakiełek) w materiałach obrabianych (zazwyczaj w wałach) w celu stworzenia punktu oparcia dla kła tokarskiego. Nawiertaki służą również do stworzenia punktu startowego dla standardowej wiertarki stołowej lub ręcznej,  aby zapobiec przesuwaniu się wiertła podczas wiercenia otworu końcowego. Idealnie sprawdzą się do powierzchni nierównych, pochyłych, półokrągłych (np. rury) lub gdy urządzenie którym wykonujemy obróbkę końcową jest nie stabilne lub posiada bicie.

                 Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym.

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

 • Pogłębiacze

               Pogłębiacze przeznaczone są do obróbki skrawaniem otworów po wierceniu, gwintowaniu i odlewie w celu kształtowania, pogłębiana, fazowania, lub usuwania zadziorów i nierówności. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo 2 rodzaje pogłębiaczy z chwytem walcowym lub morsea MK - w zależności od oprawki jaką posiadamy:

  -pogłębiacze stożkowe (60,90,120 stopni) - głównie wykonuje się nimi gniazda pod wkręty z łbem stożkowym, lub usuwa zadziory.

  -pogłębiacze wlcowo-czołowe z pilotem - ten rodzaj pogłębiacza przeznaczony jest do wiercenia gniazd pod śruby z łbem imbusowym, lub usuwania naddatku po odlewie.

               Na życzenie naszych klientów oferujemy również pogłębiacze w wykonaniu specjalnym. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takim pogłębiaczem, zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym.

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl