Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Wiertła składane Pafana

 603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl                 

                   Wiertła z płytkami z węglika spiekanego do wiercenia i rozwiercania otworów od średnicy 18 do 58 mm na głębokość 2 do 3 razy średnicy wiercenia (2xD i 3xD). Składają się z oprawki i dwóch płytek. Używane są przede wszystkim w materiałach pełnych. Służą do wiercenia  wszystkich żeliw, stali zwykłych i stali nierdzewnych. Wiertła węglikowe są wykorzystywane w produkcji maszyn przemysłowych, maszyn rolniczych, budowlanych oraz w produkcji ogólnej.  Podczas obróbki należy zapewnić sztywne zamocowanie narzędzia i przedmiotu obrabianego, oraz możliwość swobodnego odprowadzania wiórów. Przeznaczone szczególnie do nowoczesnych obrabiarek numerycznych.
                    Zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym poprzez email lub telefonicznie.

Wiertła składane Pafana 

Podkategorie

 • Wiertła składane 2D

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl 

                   Wiertła składane Pafana 2xD dzięki którym można wykonywać otwory o głębokości podwojonej średnicy wiertła. Doskonale sprawdzą się w stali czarnej oraz nierdzewnej inox. Głównie przeznaczone do obróbki materiałów pełnych. Do gniazda wiertła mocujemy 2 takie same wymienne płytki z węglika spiekanego za pomocą śrub. Płytki węglikowe WCMT03, WCMT04, WCMT05, WCMT06, WCMT08, są dostępne w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie internetowym Technik CNC.

                   W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. 

 • Wiertła składane 3D

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl 

                   Wiertła składane Pafana 3xD dzięki którym można wykonywać otwory o głębokości równej 3 x średnica wiertła. Doskonale sprawdzą się w stali czarnej orz nierdzewnej inox. Głównie przeznaczone do obróbki materiałów pełnych. Do gniazda wiertła mocujemy 2 takie same wymienne płytki z węglika spiekanego za pomocą śrub. Płytki węglikowe WCMT03, WCMT04, WCMT05, WCMT06, WCMT08, są dostępne w ciągłej sprzedaży w naszym sklepie internetowym Technik CNC.

                   W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. 

 • Płytki do wierteł...

    603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl                       

                      Oferujemy Państwu płytki Pafana z węglika spiekanego do wierteł składanych. Znajdziemy tu płytki wieloostrzowe węglikowe typu WCMT03, WCMT04, WCMT05, WCMT06, WCMT08.  Idealnie sprawdzą się we wszystkich typach żeliw, stali, stali nierdzewnych i materiałów nieżelaznych. Główną zaletą jest bardzo wysoka wydajność przy niskich kosztach zakupu płytek.

                      W celu doboru odpowiednich płytek do wierteł zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Nasi doradcy z wieloletnim doświadczeniem chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.