Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Łożyska kulkowe to produkt o szczególnej popularności - zarówno w przemyśle, jak i produkcji maszyn. Łożyska zwykłe to podstawowy ich typ; obok nich do pozostałych zaliczyć można wahliwe, skośne czy wzdłużne. Sklep internetowy Technik CNC zapewnia sprzedaż łożysk kulkowych zwykłych - również w ponadstandardowych ilościach.

Łożyska kulkowe zwykłe - rodzaje

Łożyska kulkowe zwykłe są podstawowym typem łożyska. Standardowe rozwiązanie oraz zwarta budowa pozwalają na naturalne przenoszenie obciążeń. Doskonale sprawdzają się w przypadku typowych zadań niewymagających szczególnych parametrów. Kluczową zaletą łożysk kulkowych zwykłych jest niska cena. Obejmuje to wszystkie rodzaje: łożyska i powiększonych i zmniejszonych luzach, jak i różnorodne serie wymiarowe: od 42, 60 po 638.

Łożysko kulkowe zwykłe - zastosowanie

Możliwość wykorzystania łożysk kulkowych w różnych temperaturach sprawia, że cieszą się szczególną popularnością. Używane mogą być w różnych sektorach przemysłu: od budowlanego po motoryzacyjny. Chętnie wybierane są w przypadku, gdy niezbędne są tanie łożyska gotowe do przenoszenia obciążenia poprzecznego i wzdłużnego. 

Producenci łożysk kulkowych zwykłych - nasza oferta

Sklep internetowy Technik CNC zapewnia sprzedaż łożysk kulkowych zwykłych w różnych wariantach. W ofercie posiadamy producentów łożysk kulkowych takich jak: FAG, SNR, INA, SKF, TIMKEN, FŁT, IKO, NTN, CRAFT, ASKUBAL, BECO, GPZ, ZKL. Atrakcyjny cennik i szeroka oferta sprawiają, że w Technik CNC dobierzesz łożyska zwykłe do swoich potrzeb. Sprawdź nasz katalog łożysk kulkowych i złóż zamówienie wygodnie online.

W kategorii Łożyska, zespoły łożyskowe można znaleźć również Łożyska stożkowe

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Oznaczenie-
  Szerokość/Wysokość
  Średnica wew. Łoż
  Średnica zew. Łoż

  Łożyska kulkowe zwykłe 3864 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 60 z 3864 elementów
  Wyświetlono 1 - 60 z 3864 elementów