Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Łożyska kulkowe skośne to produkty zaprojektowane w celu przenoszenia obciążeń złożonych, tzn. jednocześnie działających promieniowo i osiowo. Skonstruowane zostały na potrzeby imponującej precyzji i doskonałych osiągów przy dużych prędkościach.

Łożysko kulkowe skośne - zastosowanie

Łożyska stożkowe stosowane w wielu dziedzinach przemysłu. Gdy podczas pracy urządzeń, modułów lub układów występują: wysokie obroty, podniesiona temperatura, duża prędkość i przeciążenia, łożysko kulkowe skośne jest najlepszym wyborem. Doskonałym przykładem mogą być wrzeciona lub elektrowrzeciona obrabiarek. Łożyska kulkowe skośne znajdują zastosowania we wszystkich miejscach, gdzie klasyczne łożyska kulkowe przestają sobie radzić. 

Łożysko kulkowe skośne - budowa

Budowa łożysk kulkowych skośnych nie należy do skomplikowanych. Wyposażone są one m.in. w pierścień zewnętrzny, wewnętrzny, kulki i koszyk kulkowy. Główną zaletą łożysk skośnych jest przenoszenie dużych obciążeń osiowych oraz standardowo promieniowych. Łożyska kulkowe skośne mogą pracować w parach (łożyska parowane), znacznie zwiększając przenoszone obciążenia. Jak widać, jest to prosta i niezawodna konstrukcja, która doskonale nadaje się do pracy w parach, przy bardzo dużych obciążeniach.

W kategorii Łożyska, zespoły łożyskowe można znaleźć również Łożyska oporowe, wzdłużne

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Średnica wew. d
  Oznaczenie-
  Szerokość/Wysokość
  Średnica wew. Łoż
  Średnica zew. Łoż

  Łożyska kulkowe skośne 956 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 60 z 956 elementów
  Wyświetlono 1 - 60 z 956 elementów