Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Łożyska igiełkowe należą do najbardziej znanych i popularnych typów łożysk o szerokim zastosowaniu. Doskonale sprawdzają się tam, gdzie wymagana jest praca o charakterze ciągłym. Sprzyja temu budowa łożyska igiełkowego, która zapewnia szczególny poziom wytrzymałości podczas dużych obciążeń. Sklep internetowy Technik CNC zapewnia sprzedaż łożysk igiełkowych ONLINE. Oferta obejmuje wszystkie typy produktów. To m.in. łożyska igiełkowe poprzeczne jednorzędowe oraz dwurzędowe - z pierścieniem (NA48, NA49, NA59, NA69, NA40, NA22, NKI, NKIS) lub bez niego (RNA48, RNA49, RNA, RNA59, RNA69, RNA40). 

Łożysko igiełkowe - zastosowanie

Zakres użycia łożysk igiełkowych jest bardzo szerokie. Dotyczy to szczególnie technologii, gdzie wymagany jest niewielki przekrój poprzeczny łożyska. Ta cecha oraz prosta konstrukcja sprawiają, że łożyska łatwo można dopasować do wału i oprawy. Dzięki temu znajdują zastosowanie w większości urządzeń wymagających bardzo dokładnej współpracy poszczególnych elementów. 

Łożysko igiełkowe - budowa

Łożysko igiełkowe składa się z pierścienia zewnętrznego połączonego z koszykiem igiełkowym oraz - opcjonalnie - z pierścienia wewnętrznego. Sprawdź naszą ofertę łożysk online - wybierz produkt przez internet lub skontaktuj się z działem handlowym Technik CNC. 

W kategorii Łożyska, zespoły łożyskowe można znaleźć również Łożyska walcowe

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Oznaczenie-
  Szerokość/Wysokość
  Średnica wew. Łoż
  Średnica zew. Łoż

  Łożyska igiełkowe 1538 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 60 z 1538 elementów
  Wyświetlono 1 - 60 z 1538 elementów