Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Jeśli poszukujesz wysokojakościowego wózka liniowego, dostępna w tej kategorii naszego sklepu internetowego seria R1665 spełni Twoje wymagania. Obejmuje ona podzespoły marki Rexroth, która należy do liderów wśród dostawców systemów sterowania i różnego rodzaju napędów przemysłowych. Proponowane elementy montuje się w urządzeniach, maszynach, sprzętach i instalacjach, w których wymagany jest bardzo precyzyjny ruch po określonym torze. Niski poziom tarcia nawet przy relatywnie dużym obciążeniu sprawia, że każdy wózek liniowy niemieckiej marki znajdujący się w tej kategorii zapewnia doskonałą płynność działania.

Wózki liniowe z najwyższej półki

Polecamy zgromadzone w naszym asortymencie podzespoły wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dokładność i swoboda ruchu. Wózki liniowe Rexroth są wykorzystywane nawet w najprecyzyjniejszym przemyśle, np. medycznym. Powszechnie sięga się po nie w konstrukcjach taśm produkcyjnych, urządzeń transportowych, sprzętów elektronicznych czy maszyn używanych w parkach rozrywki. To niezwykle uniwersalne, a zarazem wydajne i profesjonalne podzespoły.

Świetne parametry dynamiczne w połączeniu z wykonaniem z materiałów z górnej półki dają efekt w postaci bardzo dobrych ocen i dużej popularności, jaką mają wózki liniowe Rexroth wśród konstruktorów i inżynierów. Warto przekonać się o tym osobiście, składając w naszym sklepie zamówienie na jeden z produktów z serii R1665 renomowanej, niemieckiej marki, która obecnie jest częścią koncernu Bosch.

 603 896 641     [email protected]

 Katalog R1665... Rexroth

W kategorii Wózki, szyny REXROTH można znaleźć również Wózki liniowe R1666...

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Rozmiar wózka

    Wózki liniowe R1665... 20 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 20 z 20 elementów
    Wyświetlono 1 - 20 z 20 elementów