Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

603 896 641   [email protected]

 

    Prowadnica liniowa z wózkiem to jedna z najbardziej efektywnych metod wykorzystywanych do precyzyjnych przemieszczeń liniowych. Wózek liniowy przemieszcza się po specjalnie profilowanych szynach, pomiędzy którymi umieszczone są kulki lub wałeczki.

Prowadnice liniowe mają współczynnik tarcia kilkadziesiąt razy niższy niż prowadnice ślizgowe, dzięki czemu umożliwiają przenoszenie dużych obciążeń w poziomie i pionie. W naszej ofercie znajdują się elementy produkowane m.in. przez HIWIN, IKO, INA, NSK, REXROTH, SKF i THK. Prowadnice dostępne są w różnych seriach, charakteryzujących się odmiennymi parametrami. W naszej ofercie można więc znaleźć elementy miniaturowe, szerokie, wałeczkowe itp.

Wózki i szyny liniowe - pod jakim kątem wybierać?

By wybrać optymalne wózki liniowe i szyny, warto zapoznać się z całym asortymentem naszego sklepu. Jeśli potrzebujesz sprzętu o wysokiej sztywności i nośności, polecamy wyroby REXROTH. Ogromną precyzją charakteryzują się natomiast systemy liniowe INA, stosowane m.in. w tokarkach, frezarkach, obrabiarkach i szlifierkach. Łatwy montaż i demontaż wózka to z kolei cecha prowadnic THK, gwarantujących jednakową nośność we wszystkich kierunkach. Koszyk kulkowy zastosowany w prowadnicach THK SHS zapewnia natomiast obniżenie poziomu szumów podczas pracy.

Wszystkie sprzedawane przez nas prowadnice liniowe CNC to wyroby wysokiej jakości, zapewniające bezawaryjną pracę przez lata. Nasz cennik to dodatkowy argument, by zdecydować się na zakup właśnie u nas!

Zobacz również produkty z kategorii Śruby kulowe, nakrętki kulowe

Wózki liniowe, prowadnice szynowe  - podkategorie: