Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości zaciski do prowadnic liniowych. Dzięki solidnemu wykonaniu prezentują parametry techniczne odpowiadające wymogom najbardziej zaawansowanych konstrukcji. Mechanizmy tej klasy wykorzystywane są jako ręczny hamulec wózka linowego. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności w najbardziej wymagających warunkach.

Zaciski do prowadnic liniowych w ofercie Technik CNC

Dzięki swojej funkcjonalności prowadnice liniowe cieszą się dużą popularnością, znajdując zastosowanie w zakładach produkcyjnych i przetwórczych należących do przedstawicieli najważniejszych sektorów gospodarki. Ich wykorzystanie to niezawodny sposób na stworzenie solidnego systemu transportowego o stosunkowo prostej, a tym samym mało awaryjnej konstrukcji. Zaciski do prowadnic liniowych dostępne w tej części asortymentu odpowiadają za bezpieczeństwo procesów transportowych związanych z zastosowaniem tego typu wyposażenia.

W procesie produkcyjnym wykorzystano wysokogatunkowe materiały poddane zaawansowanym metodom obróbki. Dzięki temu każdy zacisk prezentuje wysokie parametry wytrzymałościowe. Precyzyjne wykończenie gwarantuje natomiast najwyższy poziom spasowania oraz kompatybilności z liniami transportowymi od wszystkich największych producentów. W sprzedaży mamy szeroką gamę komponentów przystosowanych do różnych rozmiarów szyn linowych, w tym 15, 20, 25, 30, 35, 45 i 55. Jeśli nie możecie Państwo znaleźć potrzebnego artykułu, zachęcamy do konsultacji z naszym personelem.

W kategorii Wózki liniowe, prowadnice szynowe można znaleźć również Wózki, szyny NSK

Zaciski do prowadnic liniowych 8 produktów - produkty:

Wyświetlono 1 - 8 z 8 elementów
Wyświetlono 1 - 8 z 8 elementów