Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

W tej kategorii naszego sklepu internetowego zamówisz wózki liniowe Rexroth – niemieckiego producenta napędów i systemów sterowania, który obecnie należy do koncernu Bosch. To renomowana marka, słynąca z najwyższej jakości, uniwersalności i precyzji działania dostarczanych rozwiązań, czego najlepszym potwierdzeniem jest oferowana poniżej seria R1661. Można u nas zamówić wózek liniowy o różnych parametrach, co pozwala na kupienie modelu dopasowanego do określonych wymagań.

Niemiecka trwałość i precyzja wózków liniowych Rexroth

Zgromadzone w asortymencie urządzenia zapewniają świetną dokładność i płynność poruszania się. Działają w sposób niezawodny, co jest zasługą wykonania z wysokogatunkowych materiałów, które wpływają również na wieloletnią żywotność oferowanych podzespołów. Szeroko wykorzystuje się je w sektorze przemysłowym – wózki liniowe Rexroth są stosowane w branży produkcyjnej, transportowej, wydobywczej, a nawet rozrywkowej. Umożliwiają właściwą pracę elementów różnego rodzaju maszyn i urządzeń, w szczególności tych, w przypadku których niezbędny jest precyzyjny i płynny ruch liniowy.

Niewątpliwą zaletą proponowanych elementów jest ciche, a zarazem wydajne działanie. Bardzo dobre parametry dynamiczne, smarowanie na kilka lat i doskonała stabilność poruszania się zapewniają zgodne z oczekiwaniami funkcjonowanie wszystkich systemów, instalacji, urządzeń, maszyn i sprzętów, w których wykorzystywane są wózki liniowe z serii R1661 wyprodukowane przez firmę Rexroth.

Wózek liniowy z funkcją samowyrównania Rexroth seria R1661... Wózek jezdny Rexroth stalowy z kołnierzem, wersja szeroka.

W kategorii Wózki, szyny REXROTH można znaleźć również Wózek Liniowy R1662...

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Rozmiar wózka

    Wózki liniowe R1661.. 16 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 16 z 16 elementów
    Wyświetlono 1 - 16 z 16 elementów