Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Są kluczowymi elementami stosowanymi w różnego typu mechanizmach. Motoryzacyjne, specjalne łożyska skośne, walcowe, kulkowe oraz stożkowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu, to komponenty zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania Klientów w zakresie precyzji działania, trwałości i niezawodności. Produkty te są niezbędne w wielu zastosowaniach, pomagając zmniejszyć tarcie i zwiększyć wydajność maszyn. 

Łożyska motoryzacyjne – skośne, walcowe, kulkowe i stożkowe 

Wsparcie dla ruchomych części, przenoszenie obciążeń, zmniejszenie tarcia, a także efektywniejsze przekazywanie mocy z silnika to aspekty, które mają fundamentalne znaczenie dla prawidłowego działania najróżniejszych mechanizmów, szczególnie w motoryzacji. Z tego względu konieczne jest stosowanie odpowiednich rozwiązań, takich jak łożyska skośne, walcowe, kulkowe lub stożkowe. Choć są to elementy o relatywnie prostej konstrukcji, ich rola w funkcjonowaniu różnego typu sprzętu mechanicznego jest nieoceniona. Przekładnie kątowe, osie lub wały napędowe czy skrzynie biegów to konstrukcje, w których najczęściej stosowane są łożyska skośne, walcowe, kulkowe czy stożkowe. Decydując się na ich zakup, warto wybierać te od sprawdzonych producentów, które będą wyróżniały się żywotnością, optymalną nośnością oraz nieprzeciętną odpornością na wymagające warunki pracy. 

Technik CNC – oferta łożysk motoryzacyjnych 

W naszej ofercie znaleźć można komponenty, bez których trudno jest sobie wyobrazić prawidłowe funkcjonowanie takich mechanizmów jak wały napędowe czy przekładnie kątowe. To wysokiej jakości, różnorodne motoryzacyjne łożyska skośne, walcowe, kulkowe oraz stożkowe, które dostępne są w wielu przypadkach w wersjach jedno- oraz dwurzędowych. Ułatwia to dobranie wariantu pasującego do wymagań danej aplikacji pod względem rodzaju i wielkości obciążeń, prędkości obrotowej, oczekiwanej żywotności czy po prostu rozmiaru. Zapraszamy do złożenia zamówienia. 

W kategorii Łożyska, zespoły łożyskowe można znaleźć również Tulejki z brązu

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Średnica wew. Łoż
  Średnica zew. Łoż
  Szerokość

  Łożyska specjalne 167 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 60 z 167 elementów
  Wyświetlono 1 - 60 z 167 elementów