Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Samosmarujące tulejki z brązu

Oferujemy wysokiej jakości tuleje ślizgowe z brązu, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagany jest swobodny ruch wałka lub innego elementu tłocznego. Takie produkty znajdują zastosowanie w maszynach przemysłowych jak np. podnośniki, a także w przemyśle motoryzacyjnym. Co najważniejsze, tuleje ślizgowe samosmarne nie potrzebują dodatkowego oleju, więc ich eksploatacja przebiega bezobsługowo. Warto poznać cały asortyment i złożyć zamówienie!

Doskonałe tuleje z brązu

Nasze tulejki ślizgowe mają bardzo dobre parametry. Dzięki dokładnemu wykonaniu pozwalają na osiągnięcie obciążeń dynamicznych do 10MPa, 100kg/cm2, natomiast maksymalna prędkość przemieszczeń liniowych to 5m/s. Tuleje ślizgowe są przeznaczone do pracy w temperaturze od -20 ºC do 120 ºC, co sprawia, że są odporne nawet na ekstremalne warunki. Przedmioty te występują w wielu rozmiarach, od małych średnic fi2 do dużych fi100.

Tulejki ślizgowe w ofercie Technik CNC

Do wyboru są różnorodne tuleje samosmarne, aby każdy mógł dobrać najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb. Wszystkie gwarantują bardzo cichą i wydajną pracę bez konieczności użycia substancji oleistych. Są trwałe i nie ulegają odkształceniom. Mamy produkty z kołnierzem wykorzystywane w urządzeniach domowych czy motoryzacji. Równie uniwersalne są te cylindryczne, które uniemożliwiają zakleszczenie kluczowych elementów. Polecamy także kuliste tuleje ślizgowe z brązu, stosowane tam, gdzie łożyska muszą pracować przy niewspółosiowości wału. Dostępne są w różnych średnicach wewnętrznych. Ofertę uzupełniają przedmioty w wymiarach calowych. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Prosimy je kierować na adres: [email protected]

W kategorii Łożyska, zespoły łożyskowe można znaleźć również Tuleje ślizgowe TUP1 PTFE

Tulejki z brązu  - podkategorie: