Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Każda wykorzystywana w przemyśle prowadnica liniowa składa się z szyny oraz poruszającego się po niej wózka i to właśnie on ma największy wpływ na efektywność działania mechanizmu. Z tego powodu w naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie najwyższej jakości elementy tego typu, produkowane przez cenioną markę NSK. Zastosowanie do ich produkcji wysokiej jakości materiałów sprawia, że doskonale sprawdzają się w praktycznie każdej branży przemysłowej. Nasza oferta obejmuje zarówno wózki liniowe, jak i dedykowane do nich wytrzymałe prowadnice, dostępne w wielu różnych rodzajach.

Wózki i szyny NSK

Produkty tej marki cenione są na całym świecie między innymi za wyjątkową precyzję wykonania oraz ponadprzeciętną trwałość. Wózki NSK dostępne są zarówno w wersjach miniaturowych, jak i specjalistycznych, przystosowanych do pracy w trudnych warunkach i przenoszenia ogromnych obciążeń. Wraz z dedykowanymi do nich szynami gwarantują wyjątkową płynność i precyzyjność ruchu. Oprócz tego są to elementy charakteryzujące się doskonałą sztywnością. Dzięki specjalnej konstrukcji liniowe wózki NSK pracują przy zmniejszonym tarciu, co wydłuża ich żywotność.

Nasza oferta obejmuje także różnorodne szyny o wszechstronnym zastosowaniu, w tym m.in.

  • NH i NS,
  • LH i LS,
  • PU i PE - wersje miniaturowe.

W poniższej kategorii znajdziesz również akcesoria do systemów liniowych od producenta HIWIN, stawiającego na innowacyjne rozwiązania technologiczne.

W kategorii Wózki liniowe, prowadnice szynowe można znaleźć również Wózki, szyny HIWIN

Wózki, szyny NSK  - podkategorie: