Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Oferujemy pierścienie, które mają szerokie zastosowanie jako uszczelki wałków obrotowych w wielu dziedzinach przemysłu. Uszczelniacze simmering są używane w urządzeniach poruszających się ruchem skrętnym lub obrotowym. Głównym zadaniem proponowanych części do maszyn jest ochrona przed wyciekami olejów i smarów. Zapobiegają one także przedostawaniu się do sprzętów wilgoci i zanieczyszczeń z zewnątrz. Mamy szeroki asortyment tych niezawodnych artykułów. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Wytrzymała uszczelka simmering

Polecamy produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Proponowane elementy są przydatne do uszczelniania połączeń ruchomych o stosunkowo dużych prędkościach względnych obracających się części. Co więcej, uszczelki simmering wykazują wysoką odporność na skrajne temperatury i pracują w zakresie nawet do +200 stopni Celsjusza. Materiały, z którego wykonane są uszczelniacze to: kauczuk fluorowy lub silikonowy albo guma nitrylowa.

Budowa uszczelek simmering

W naszym asortymencie znajdziesz pierścienie w szerokiej gamie rozmiarów. Oferujemy uszczelki jedno- lub dwuwargowe. Wariant produktu wyposażony w dodatkowy element jeszcze skuteczniej chroni urządzenie przed przedostawaniem się do środka jakichkolwiek zanieczyszczeń z powietrza. Uszczelniacze simmering zasadniczo nie różnią się od siebie podstawową budową. Do jej głównych elementów zaliczamy:

 • metalową wkładkę usztywniającą,

 • sprężynę dociskową,

 • gumowy elastomerowy płaszcz zewnętrzny.

Wybierz sprawdzone uszczelki simmering

Zwiększ wydajność maszyn dzięki naszym produktom. Korzystaj z uszczelniaczy w możliwie jak najlepszej cenie od renomowanych producentów, które odpowiadają najwyższym standardom. U nas tanio kupisz uszczelki simmering, które zapewniają idealne dopasowanie między komponentami pozostającymi w ruchu a elementami statycznymi urządzeń.

Poznaj także inne artykuły dostępne w Technik CNC i skorzystaj z szybkiej dostawy. Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym!


W kategorii Łożyska, zespoły łożyskowe można znaleźć również Rolki, Prowadnice, Łożyska Winkel

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Materiał
  Szerokość
  Średnica wew.
  Średnica zew.

  Uszczelniacz Simmering 314 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 60 z 314 elementów
  Wyświetlono 1 - 60 z 314 elementów