Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Szyny liniowe serii THK HSR

Oferta naszego sklepu internetowego zawiera akcesoria i urządzenia do zastosowań przemysłowych i nie tylko. Dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu mechaniki. W sprzedaży mamy szyny liniowe HSR. Pozwalają one na transport konkretnych elementów po odpowiednio przygotowanych do tego celu systemach. Konstrukcje są stworzone ze specjalnych profili stalowych lub aluminiowych umiejscowionych na podporach. Stanowią nieodłączny element układu, po którym porusza się wózek liniowy.

Zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań naszych klientów. Świat technologii dynamicznie się rozwija. Dlatego robimy wszystko, by móc proponować doskonałej jakości produkty, które posłużą w różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Dystrybuujemy sprzęt sprawdzonych i zaufanych marek. W ofercie, oprócz szyn, znajdują się również wózki liniowe. Każdy wyrób jest dokładnie opisany – jego parametry, takie jak wymiary poszczególnych części, są widoczne na stronie konkretnego artykułu. Dzięki temu można go dobrać do swoich własnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia asortymentu. Sprzedajemy także inne rodzaje zaopatrzenia, takie jak pasy klinowe, łożyska, śruby, wózki, koła stożkowe i inne. Gwarantujemy szybką wysyłkę i doskonałe ceny. Zapewniamy również dogodne warunki dostawy. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy z przyjemnością doradzą i przedstawią szczegóły dotyczące oferty.

W kategorii Wózki, szyny HSR można znaleźć również Wózki HSR... A/LA, CA/HA, z kołnierzem

Szyny liniowe HSR 8 produktów - produkty:

Wyświetlono 1 - 8 z 8 elementów
Wyświetlono 1 - 8 z 8 elementów