Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Precyzyjne wózki liniowe i szyny cenionego producenta THK zapewniają stabilny ruch maszyn przemysłowych. Powodują zwiększenie prędkości powstawania elementów i zminimalizowanie poziomu hałasu. Dzięki współczynnikowi tarcia niższemu od modeli ślizgowych proces zużywania się podzespołów zostaje spowolniony. Zwarta budowa zapobiega docieraniu do ich wnętrza szkodliwych zanieczyszczeń, co zwiększa żywotność urządzenia.

Zalety systemu liniowego THK

Produkty THK cechują się:

  • efektywnym, bezobsługowym działaniem,
  • wysoką prędkością,
  • niskim poziomem hałasu,
  • minimalną awaryjnością.

Jeśli planuje się rozpoczęcie działalności wykorzystującej system liniowy, to produkty THK są dobrym wyborem. Wysoka wydajność, połączona z rozległym katalogiem części, pozwoli na dopasowanie tworzonego systemu do konkretnych potrzeb. Czy będzie to jednokierunkowa linia z pojedynczą szyną i wózkiem, czy też cały zestaw, odpowiedzialny za skuteczne działanie wszystkich maszyn w Twoim biznesie — w ofercie THK znajdziesz modele najlepiej odpowiadające wymaganiom inwestycji.

Dzięki zabezpieczeniom: zaślepkom i uszczelkom spada awaryjność systemu liniowego spowodowana zanieczyszczeniami, które mogłyby dostać się do jego wnętrza. Pozwala to również na jego wykorzystanie w mocno zapylonym środowisku, np. na budowach. Dzięki spasowaniu wózków z szynami, po których się poruszają, zmniejsza się poziom produkowanego przez nie hałasu, poprawiając komfort pracy pracowników. To dopasowanie jest odpowiedzialne za wysoką prędkość, którą można osiągnąć nawet przy dużym obciążeniu sprzętu. System nie wymaga ciągłego nadzoru, co umożliwi inwestorowi ograniczenie liczby ludzi czuwających nad działaniem maszyn.

Nasze produkty THK:

Ogromny wybór rozwiązań sprzyja spersonalizowaniu zamówienia. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy modele o niewielkich rozmiarach, elementy stworzone do przenoszenia dużych obciążeń, a także wersje zakrzywione. Wózki liniowe i szyny THK stosowane są szczególnie w zautomatyzowanych procesach produkcyjnych, które wykorzystują drukarki 3D, obrabiarki, wypalarki, maszyny pakujące i transportowe.

W ofercie firmy THK znajdują się następujące rodzaje rozwiązań:

  • kulkowe: ✔SHS ✔SSR ✔SHW ✔SRS ✔SCR  ✔EPF ✔SVR/SVS,
  • wałeczkowe: ✔SRG ✔ SRN ✔SRW,
  • standardowe szynowe: ✔HSR, ✔SR ✔NR/NRS-X ✔HRW ✔SRS-G ✔RSR, HR ✔GSR, CSR ✔MX, JR,
  • specjalne (łukowe, miniaturowe, itp.): ✔HCR, HMG ✔NSR-TBC ✔HSR-M1 ✔SR-M1 ✔RSR-M1 ✔HSR-M2 ✔HSR-M1VV ✔SR-MS.

Jeśli dostępność któregoś z modeli jest ograniczona, zachęcamy do kontaktu w celu jego zamówienia. Odpowiadamy również na szczegółowe pytania o produkt — wystarczy skorzystać z odpowiedniej opcji, znajdującej się na stronie konkretnej części lub napisać wiadomość na adres mailowy, podany w zakładce kontakt.

W kategorii Wózki liniowe, prowadnice szynowe można znaleźć również Zaciski do prowadnic liniowych

Wózki, szyny THK  - podkategorie: