Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Śruby kulowe Bosch Rexroth w ofercie Technik CNC

    3-pdf.pngKatalog - Śruby Kulowe REXROTH

          Śruby kulowe marki Bosch Rexroth, to jeden ze światowych liderów w produkcji nowoczesnych komponentów CNC, składających się na system określany mianem Przemysł 4.0. Wyroby marki Rexroth charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu śruby kulowe pracują z absolutną dokładnością nawet wtedy, gdy moment obrotowy jest bardzo wysoki.

Rexroth produkuje śruby kulowe o średnicach od ø6 do ø80. Zakres skoków gwintów również jest szeroki, dlatego znalezienie mechanizmu śrubowo-tocznego nawet dla bardzo niestandardowego urządzenia nie powinno sprawiać żadnych trudności.

W naszym sklepie dostępna jest również bogata oferta nakrętek kulowych Rexroth. Wśród oferowanych produktów znaleźć można: nakrętki pojedyncze lub podwójne, a także ze standardowym lub wstępnym naprężeniem.

Co wyróżnia śruby kulowe Bosch Rexroth?

Dzięki temu osiągalne jest bardzo dokładne pozycjonowanie oraz przenoszenie napędu obrotowego na ruch liniowy. Zastosowane materiały, sposób ich obróbki, a także precyzja wykonania sprawiają, że śruby kulowe Bosch Rexroth, bez względu na średnicę, przenoszą nawet największe obciążenia przy zachowaniu odpowiedniej sztywności oraz precyzji mechanizmu napędowego.

Dodatkowym atutem wyrobów tej marki jest stabilna, cicha i bezawaryjna praca. Sprawdza się to przede wszystkim w maszynach i urządzeniach, które ze względu na swoją specyfikę i lokalizację powinny być nieuciążliwe dla otoczenia.

Dodatkowe informacje, wymiary, klasy dokładności dostępne w katalogu. Jeżeli masz dodatkowe pytania, potrzebujesz wyceny, napisz: [email protected] 

W kategorii Śruby kulowe, nakrętki kulowe można znaleźć również Obudowy nakrętek kulowych

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
    Rozmiar

    Śruby kulowe Rexroth 28 produktów - produkty:

    na stronę
    Wyświetlono 1 - 28 z 28 elementów
    Wyświetlono 1 - 28 z 28 elementów