Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

BSF (GWINT CALOWY DROBNOZWOJNY WHITWORTHA)

Gwint drobnozwojny charakteryzuje się skokiem o mniejszym rozmiarze niż w przypadku zwykłych i standardowych rozwiązań. Efektem takiego wykonania jest podwyższona siła docisku odczuwalna na płaszczyznę. Sklep internetowy Technik CNC oferuje gwinty i gwintowniki drobnozwojne dostosowane do najbardziej zaawansowanych zadań. Wybierając prawidłowo dobrany gwintownik drobnozwojny, masz pewność idealnego wykonania i dopracowania detali montażowych. 

Gwinty drobnozwojne - zastosowanie

Gwinty Whitwortha to zarówno rozwiązania kompletne, jak i pojedyncze - numerowe, maszynowe, z chwytem wzmocnionym czy przelotowym - oraz specjalne technologie opracowywane pod kątem bardziej nietypowych zadań. Użycie tego typu materiału jest bardziej czasochłonne i wymaga dokładniejszej regulacji, więc śruby z gwintami drobnozwojnymi używane są w przypadku twardszych metali i po włożeniu do odpowiedniego otworu, a następnie szczelniej mocowane. 

Gwintowniki drobnozwojne - wysoka jakość

Sklep Technik CNC oferuje gwinty i gwintowniki drobnozwojne o wysokiej jakości i realizowane z materiałów od lat docenianych za wytrzymałość i żywotność. W przypadku gwintowników ma to szczególne znaczenie w kontekście wieloletniego użytkowania. Sprawdź naszą ofertę online - w przypadku pytań skontaktuj się z działem handlowym Technik CNC.

W kategorii Gwintowanie można znaleźć również G [BSPP] (GWINT RUROWY WALCOWY)

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Gwint
  Norma
  Obróbka
  Prawy/Lewy
  Typ otworu

  BSF (GWINT CALOWY DROBNOZWOJNY WHITWORTHA) 22 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 12 z 22 elementów
  Wyświetlono 1 - 12 z 22 elementów