Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Gwintowniki maszynowe to wieloostrzowe narzędzia służące do precyzyjnego nacinania gwintów w otworach. Wysokowydajne, krótkie, z chwytem wydłużonym, przeznaczone do nakrętek - niezależnie od typu wydajnika, którego potrzebujesz, szeroką ofertę zapewni e-sklep Technik CNC. 
Gwintowniki maszynowe zapewniają odpowiednie ukształtowanie otworu w danej powierzchni tak, by spełniał on oczekiwania wobec określonego gwintu. Typy i rodzaje gwintowników uzależnione są od specyfiki ostatecznego efektu: to rozwiązania walcowe, stożkowe czy przeznaczone do gwintów calowych, trapezowych oraz np. rurowych. 

Gwintowniki maszynowe Fanar i inne

Oferta Technik CNC to gwintowniki maszynowe czołowych producentów. Synonimem wysokiej jakości produktów jest m.in. FANAR SA. Producent gwintowników - jak i narzędzi skrawających, narzynek czy frezów - zapewnia gwintowniki maszynowe do każdego rodzaju gwintu i materiału. Wykonywane są one z trwałych materiałów - m.in. stali szybkotnącej HSSE czy wykonywane technologią proszkową HSSE-PM i z węglika spiekanego. Gwintowniki maszynowe Fanar powszechnie doceniane są ze względu na wytrzymałość i staranną obróbkę materiału. 

Sprawdź ofertę gwintowników

Przeanalizuj naszą ofertę online- zapewniamy szybką realizację zamówień dzięki wysokim stanom magazynowym. Poszukujesz nietypowego produktu? Skontaktuj się z naszym działem handlowym. 

W kategorii Gwintowanie można znaleźć również Gwintowniki ręczne

Gwintowniki maszynowe  - podkategorie: