Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

TR [NGST] (GWINT TRAPEZOWY)

Gwinty trapezowe doceniane są ze względu na ogólną wytrzymałość i stabilność tworzonej podpory. Specyfika ukształtowania, jaka cechuje gwint trapezowy, sprawia, że tworzona konstrukcja okazuje się być bardziej stabilna, a sam montaż - prosty i możliwy przy użyciu podstawowych narzędzi. Sklep Technik CNC oferuje zarówno gwinty, jak i gwintowniki trapezowe o zróżnicowanej wielkości i skoku. Ofertę charakteryzuje też różnorodność w zakresie warunków użytkowania - np. pod kątem nośności. 

Gwinty trapezowe - zastosowanie

Śruby posiadające gwinty trapezowe używane są głównie w pracach konstrukcyjnych i budowie maszyn. Wynika to ze szczególnej odporności na zniszczenie i utratę właściwości na skutek eksploatacji. W efekcie gwinty trapezowe doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy oczekiwane jest połączenie precyzji i osiągnięcia odpowiedniej pozycji. Śruby trapezowe - dzięki wysokiej nośności i właściwościom ślizgowym - pozwalają na przeniesienie większych ciężarów. Używane mogą być m.in. w tokarkach i prasach. 

Gwintowniki trapezowe - wysoka jakość

Gwintowniki oferowane przez Technik CNC to rozwiązania sprawdzone dzięki wewnętrznym testom jakościowym. Wybierając produkty z naszej oferty masz pewność niezawodności - m.in. dzięki zastosowaniu surowców o podwyższonych poziomach twardości HB. Sprawdź ofertę online lub dobierz gwintowniki, kontaktując się z naszym działem handlowym.

W kategorii Gwintowanie można znaleźć również M (GWINT METRYCZNY ZWYKŁY)

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Gwint
  Norma
  Prawy/Lewy

  TR [NGST] (GWINT TRAPEZOWY) 46 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 12 z 46 elementów
  Wyświetlono 1 - 12 z 46 elementów