Kategorie

Polecane produkty

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 25zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Koszty dostawy

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Toczenie

                 Sklep internetowy Technik CNC posiada w ofercie szeroką gamę narzędzi tokarskich do zewnętrznych i wewnętrznych operacji obróbki skrawaniem takich jak rowkowanie, przecinanie, gwintowanie itp. Dysponujemy pełną ofertą noży tokarskich składanych, noży z lutowaną płytką, noży tokarskich ze stali szybkotnącej - HSS, półwyrobów noży - stalki, oraz płytkek skrawających. U nas znajdziecie Państwo noże i płytki do obróbki skrawaniem większości metali. Gorąco zachęcamy do zakupów oraz składania zapytań ofertowych, w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

 603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

Toczenie 

Podkategorie

 • Noże tokarskie składane

              Noże tokarskie składane występują w kilku wersjach mocowania płytek, poniżej krótko opisujemy.

  System mocowania S - jeden z najpopularniejszych na naszym rynku sposobów montażu płytek wymiennych. Dzięki jego prostej budowie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dużą precyzją, oraz możliwością montażu małych płytek. Tego typu noże głównie stosuje się do obróbki wykańczającej zewnętrznej i wewnętrznej zazwyczaj otworów o małych średnicach. Możliwe jest również zastosowanie do obróbki zgrubnej.

  System mocowania P - noże z takim systemem mocowania są stosowane do obróbki zgrubnej. Stosujemy do nich płytki wymienne negatywne w kształcie rąbu, trójkąta lub kwadratu.

  System mocowania P-K - jest to doskonały wybór do obróbki średnio dokładnej i wykańczającej w sytuacjach wymagających wysokiej precyzji i stabilności płytki, oraz swobodnego odprowadzenia wióra (nóż nie posiada wystających części poza krawędzie trzonka). Wygodna, szybka i łatwa wymiana płytki nawet w odwrotnej pozycji noża.

  System mocowania M - jeżeli poszukujesz noża do wydajnej obróbki, to jest to idealny wybór mocowania płytki do obróbki zarówno zgrubnej i wykańczającej. Wszędzie tam gdzie wymagana jest bardzo duża sztywność mocowania płytki i brak luźnych elementów. Doskonale sprawdzą się do roztaczania otworów o dużych średnicach powyżej 20mm.

  System mocowania C - noże tokarskie składane do obróbki zgrubnej i wykończeniowej powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Główną zaletą jest łatwość wymiany płytki z możliwością regulacji położenia łamacza. W systemie mocowania C występują również dedykowane noże tokarskie do płytek ceramicznych. Jest to specjalny wzmocniony system mocujący z przestawnym łamaczem wióra.

              W celu doboru odpowiednich płytek skrawających, oraz innych elementów do noży tokarskich składanych Pafana, skontaktuj się z nami.

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

 • Noże tokarskie lutowane

               Dysponujemy pełną ofertą wysokogatunkowych, Polskich noży tokarskich z lutowaną płytką z węglików spiekanych. Tutaj kupisz noże z płytką z węglika spiekanego do obtaczania, przecinania, rowkowania, gwintowania i wytaczania otworów. Noże lutowane możemy zastosować do większości materiałów takich jak: stale stopowe i niestopowe, żeliwa, stale nierdzewne, żaroodporne, manganowe, oraz metale kolorowe. Noże tokarskie lutowane dobieramy według zastosowania materiałowego, oraz rodzaju obróbki: dokładnej, średniodokładnej lub zgrubnej. Do wyboru posiadamy szeroką gamę noży tokarskich lutowanych z płytkami z węglika spiekanego w różnych gatunkach węglika wg. zakresu ISO do stali: P10 (S10), P20 (S20), P30 (S30), M20 (U10S), do żeliwa: K10 (H10), K20 (H20). 

                W naszym sklepie internetowym TechnikCNC.pl znajdziesz również noże ze stali szybkotnącej tzw. noże jednolite SK5 (stal szybkotnąca kobaltowa), SW7M - SW18 (stal szybkotnąca wolframowo-molibdenowa) oraz półwyroby noży, surówki, tzw. stalki.

                Celem doboru odpowiednich noży tokarskich, lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. 

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

 • Noże ze stali...
 • Półwyroby, stalki HSS
 • Płytki skrawające

                Oferujemy kompleksową ofertę płytek węglikowych polskiego producenta Pafana. Płytki skrawające z węglików spiekanych są wymiennymi ostrzami do noży tokarskich stosowanymi w obróbce stali, żeliwa, aluminium, stopów wysokotemperaturowych i materiałów nieżelaznych. Płytki ze spieku węglika umożliwiają szybszą obróbkę, zapewniają lepsze wykończenie części metalowych, oraz wytrzymują wyższe temperatury niż narzędzia ze stali szybkotnącej. Znajdziemy tu wymienne ostrza do obróbki zgrubnej, średniodokładnej i dokładnej-wykańczającej. Nasza pełna oferta płytek do noży tokarskich i głowic frezerskich pozwala na wybór płytek okrągłych, kwadratowych, trójkątnych, rombowych lub trygonalnych. Pafana jest pionierem w dziedzinie powlekanych płytek skrawających, posiada szeroką gamę gatunków płytek pokrytych metodą chemiczną CVD lub fizyczną PVD powłokami TIALN, TIN, AL2O3, oraz TICN.

                W celu doboru odpowiednich płytek do toczenia zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. 

   603 895 645     narzedzia@technikcnc.pl

 • Zestawy noży tokarskich