Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

        Noże tokarskie składane występują w kilku wersjach mocowania płytek, poniżej krótko opisujemy.

System mocowania S - jeden z najpopularniejszych na naszym rynku sposobów montażu płytek wymiennych. Dzięki jego prostej budowie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, dużą precyzją, oraz możliwością montażu małych płytek. Tego typu noże głównie stosuje się do obróbki wykańczającej zewnętrznej i wewnętrznej zazwyczaj otworów o małych średnicach. Możliwe jest również zastosowanie do obróbki zgrubnej.

System mocowania P - noże z takim systemem mocowania są stosowane do obróbki zgrubnej. Stosujemy do nich płytki wymienne negatywne w kształcie rąbu, trójkąta lub kwadratu.

System mocowania P-K - jest to doskonały wybór do obróbki średnio dokładnej i wykańczającej w sytuacjach wymagających wysokiej precyzji i stabilności płytki, oraz swobodnego odprowadzenia wióra (nóż nie posiada wystających części poza krawędzie trzonka). Wygodna, szybka i łatwa wymiana płytki nawet w odwrotnej pozycji noża.

System mocowania M - jeżeli poszukujesz noża do wydajnej obróbki, to jest to idealny wybór mocowania płytki do obróbki zarówno zgrubnej i wykańczającej. Wszędzie tam gdzie wymagana jest bardzo duża sztywność mocowania płytki i brak luźnych elementów. Doskonale sprawdzą się do roztaczania otworów o dużych średnicach powyżej 20mm.

System mocowania C - noże tokarskie składane do obróbki zgrubnej i wykończeniowej powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Główną zaletą jest łatwość wymiany płytki z możliwością regulacji położenia łamacza. W systemie mocowania C występują również dedykowane noże tokarskie do płytek ceramicznych. Jest to specjalny wzmocniony system mocujący z przestawnym łamaczem wióra.

W celu doboru odpowiednich płytek skrawających, oraz innych elementów do noży tokarskich składanych Pafana, skontaktuj się z nami

 603 895 645     [email protected]

W kategorii Toczenie można znaleźć również Noże tokarskie lutowane

Noże tokarskie składane  - podkategorie: