Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Noże składane do rowków i przecinania

           Noże tokarskie składane do rowkowania, przecinania, wcięć i podcięć. Tutaj znajdziesz trzy typy takich noży:

1) noże tokarskie składane do płytek LFMX:

Płytki LFMX osadzane są w listwie siłami sprężystości, mocowane za pomocą młotka z tworzywa. Do zamocowania listwy 150.19... oraz 151.19... stosuje się oprawki PTND i PTNn. Noże tego typu zalecamy do robienia głębokich wcięć promieniowych, oraz przecinania dużych średnic. Podczas obróbki należy stosować duże ilości chłodziwa bezpośrednio na krawędź płytki. 

2) noże tokarskie składane do płytek PSN:

Zastosowanie noży tokarskich do płytek PSN jest takie same jak noży do płytek LFMX. Tutaj płytka osadzana jest w gnieździe listwy 155.19.. za pomocą specjalnego klucza, który rozwiera powierzchnie ściskające płytkę. Taki rodzaj mocowania zapewnia stabilną, sztywną i precyzyjną pracę co wpływa na dłuższą żywotność całego zestawu. Do zamocowania listwy stosuje się oprawki PTND, PTNn.

3) noże składane do płytek PTN:

Noże tokarskie składane w których płytka zamontowana jest śrubą i dociskiem, dzięki temu doskonale znosi obciążenia boczne. Przeznaczone do rowków, wcięć, podcięć, przecinania, oraz do toczenia osiowego i kształtowego. Jest to jedno z najtańszych rozwiązań do wymienionych operacji. Możliwe zastosowanie płytek okrągłych i prostokątnych. Do obróbki zewnętrznej posiadamy dwa rodzaje noży tokarskich: proste GPR/L i wzmocnione GSR/L. Zalecamy jako pierwszy wybór noże wzmocnione o jak największym rozmiarze oprawki i szerokości płytki.

          W celu doboru odpowiednich płytek skrawających, oraz innych elementów do noży tokarskich składanych Pafana, skontaktuj się z nami.

 603 895 645     [email protected]

W kategorii Noże tokarskie składane można znaleźć również Noże składane do gwintowania

Noże składane do rowków i przecinania  - podkategorie: